معرفی زبان های برنامه نویسی

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

معرفی زبان های برنامه نویسی

نوشتهاز app » چهار شنبه شهریور 7, 97 9:44 am

یک سری بررسی های مهم و ساده کافی است تا آمار مربوط به دنیای دیجیتال نشان دهد که آمار خرید و فروش تلفن های همراه هوشمند در بازه زمانی بین سال های 2009 تا 2018 افزایش بسیار فوق العاده ای داشته است و میزان فروش سالانه تلفن های همراه هوشمند در سال 2015 از مرز 1.7 میلیارد گذشته است. همچنین آمارها نشان می دهد که حدود 64 درصد تلفن های هوشمند فروخته شده در میان مردم از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. پیشگویی های افراد متخصص در مرکز آمار و تحقیقات ابزارهای دیجیتال حاکی از آن می باشد که فروش تلفن های همراه در سال 2020 به 2 میلیار در سال خواهد رسید و همچنان اکثر این تلفن های همراه از سیستم عامل اندروید استفاده خواهند نمود. این بدان معنی است که سیستم عامل اندروید هم در دنیای امروز و هم در چند سال آینده بر دنیای تلفن های همراه هوشمند حکومت خواهد کرد!

آمار ها و کاربرد آن ها
با توجه به آمار های ذکر شده امروز مناسب ترین زمان برای طراحی و ساخت اپلیکیشن
موبایل برای کسب و کار شماست. اگر بخواهید خودتان دست به کار شوید و اپلیکیشن خود را ایجاد کنید و یا قصد دارید که یک نفر متخصص تولید اپلیکیشن را استخدام نمایید ، امروز بهترین زمان برای اقدام به انجام این کار است.
تنها چالشی که پیش روی شماست ، انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای ساخت اپلیکیشن
موبایل اندروید یا IOS می باشد. این سوال به همان اندازه مهم می باشد که طراحی سایت مناسب و با کیفیت در راه اندازی یک سایت اهمیت بسزایی دارد.

شما با توجه به علاقه تون باید بتوانید به این سوالات پاسخ بدهید:
1) از کجا باید برنامه نویسی را شروع کنم؟
2) چگونه باید پروسه یادگیری و اجرا را مدیریت کنم؟

3) کدام زبان برنامه نویسی را باید انتخاب کنم و این دلیل این انتخاب چیست؟
4) هدف من از ایجاد ساخت اپلیکیشن موبایل باید چه چیزی باشد؟
اینها تنها چند نمونه از سوالات ابتدای می باشد که شما باید پیش از آنکه به فکر ساخت اپلیکیشن موبایل باشید برای آنها پاسخ هایی را پیدا کنید.
یکی از ساده ترین راه ها برای انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای ساخت اپلیکیشن ها انتخاب مشهورترین زبان برنامه نویسی موجود می باشد. منظور از مشهور ترین زبان های برنامه نویسی زبانی می باشد که بیشتر افراد بی آن که به ساخت اپلیکیشن یا برنامه نویسی برای تلفن های همراه فکر می کنند، به سراغ آن می روند. در جمهوری اسلامی ایران اکثر افرادی که به ساخت اپلیکیشن مشغول هستند و یا به تازگی می خواهند به سراغ این کار بروند از زبان برنامه نویسی جاوا استفاده می کنند. زبان برنامه نویسی جاوا یکی از مشهورترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی در سراسر دنیا بین برنامه نویسان اندروید می باشد.
app

نوشته: 1
پیوستن: چهار شنبه شهریور 7, 97 9:40 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

Re: معرفی زبان های برنامه نویسی

نوشتهاز hno2005 » چهار شنبه خرداد 5, 00 4:51 pm

جهت [b][url]طراحی اپلیکیشن فروشگاهی[/url][[url][/url]/b] خود میتوانید از سرویس های شیناوب استفاده نمایید . بیش از 10 سال سابقه و صدها نمونه کار
https://shinaweb.com
hno2005

نوشته: 1
پیوستن: چهار شنبه خرداد 5, 00 4:45 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 7 میهمان