منابع آموزشی جاوا

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

منابع آموزشی جاوا

نوشتهاز vida77 » سه شنبه شهریور 11, 99 4:05 pm

در عصر حاضر منابع زیادی برای مطالعه و یادگیری یک زبان برنامه نویسی وجود. کتاب ها، دیسک های آموزشی، کورس های آنلاین آموزش برنامه نویسی جاوا و ...

شخصا فکر می کنم که برای شروع به یادگیری یک زبان برنامه نویسی قبل از مراجعت به یک کلاس آموزشی بهتر است که حداقل اطلاعات مقدماتی را از مفاهیم پایه زبان برنامه نویسی که می خواهید یاد بگیرید به دست بیاورید. کتاب ها و دوره های آنلاین رایگان بهترین انتخاب برای این مورد هستند.

اگر بخواهم بهترین کتاب موجود در بازار ایران را برای یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا به شما معرفی کنم قطعا راهنمای جامع برنامه نویسی دایتل بهترین انتخاب خواهد بود. این کتاب را انتشارات آیلار و ناقوس به چاپ رسانده اند که البته چند فصل پایانی کتاب منتشر شده توسط انتشارات ناقوس نسبت به نسخه اصلی کتاب حذف شده است. در تماسی که با انتشارات ناقوس داشتم علت را جویا شدم و آنها کاهش قیمت کتاب را دلیل حذف چند فصل آخر کتاب معرفی کردند. در هر حال می توانید این کتاب را با فصل های کامل کتاب اصلی از انتشارات آیلار خریداری کنید.

روش کوچک کردن شکم بعد از زایمان (بهترین ورزشها و تغذیه)
آموزش نحوه استفاده از کرم پودر و پنکک برای انواع آرایش
۱۵ آزمایش ضروری قبل از بارداری که باید برای چکاپ انجام دهید
3 راه ساده برای اینکه هر مرد/پسری را معتاد خود کنید!
آموزش تصویری نحوه استفاده از هایلایتر برای آرایش صورت


کتاب ۱۳۲۵ صفحه ای دایتل منبع کاملی است از تمام چیزهایی که شما برای یادگیری جاوا مقدماتی به آن نیاز دارید. کتاب با دستورات ساده جاوا آغاز می شود و با آموزش عبارات کنترلی، نحوه نگارش متد ها و کار با رشته ها، آرایه ها و فایل ها ادامه پیدا می کند. در بخش های بعدی کتاب به مفاهیم کلاس ها و شی ها، وراثت و چندریختی و رسیدگی به استثناها پرداخته می شود و در نهایت با مفاهیم دسترسی به پایگاه داده با استفاده از JDBC، برنامه های وب با JSF برنامه های وب با JSF بر پایه AJAX و همچنین سرویس های وب خاتمه می یابد. اگر زبان انگلیسی قوی دارید حتما نسخه اصلی و آخرین ویرایش این کتاب را مطالعه کنید تا با آخرین تکنولوژی های این زبان آشنا شوید و البته مشکل سانسور شدن کتاب به علت جلوگیری از افزایش قیمت کتاب را هم نخواهید داشت.

دوره های آنلاین
دوره های آنلاین منابع آموزشی دیگری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. دوره های آنلاین رایگان خوبی وجود دارند که می توانید در آنها شرکت کنید، به بحث و گفت و گو بپردازید و در نهایت بعد از گذراندن کامل دوره مدرک پایان دوره آنلاین دریافت کنید. خوب در ابتدا به سراغ دوره های آنلاین به زبان انگلیسی می رویم.
vida77

 
نوشته: 6
پیوستن: سه شنبه شهریور 11, 99 3:59 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron