مقدمه ای بر برنامه نویسی اندروید با پایتون

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

مقدمه ای بر برنامه نویسی اندروید با پایتون

نوشتهاز paniz00 » یک شنبه شهریور 16, 99 12:47 pm

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخاطر آنها شما بخواهید برنامه نویسی اندروید با پایتون را شروع کنید. ساخت برنامه ای که باعث ثروتمند شدن شما شود و تغییری در دنیا ایجاد کند تنها یک انگیزه است بعد از این شروع به یادگیری کدنویسی و استفاده از ابزارهای تولید برنامه است که شما می توانید خودتان این کارها انجام دهید.

برنامه نویسی یک مهارت فوق العاده ای برای یادگیری است و اندروید امکاناتی بیشتری را در این زمینه در اختیار برنامه نویس قرار می دهد و محدودیت های زیادی را در این زمینه حذف کرده است که یک گزینه عالی برای شروع برنامه نویسی اندروید می باشد.

مسئله اینجاست که کدنویسی کردن تحت اندروید زیاد هم کار آسانی نیست. قبل از اینکه بخواهید یک برنامه ساده hello world را بنویسید شما نیاز دارید نرم افزار android studio را همراه با jdk و بقیه امکانات آن دانلود کرده و نصب کنید.

سپس شما باید بدانید که چطور بایستی یک فایل APK ایجاد کنید و مجوزهای مربوط به آن را اعمال کرده و روی گوشی خودتان نصب کنید. حتی قبل از اینکه بتوانید برای خودتان خروجی بگیرید و در صفحه نمایش آن را ببینید شما بایستی با یک سری از بخش ها در این نرم افزار آشنا بشوید.
چگونه حافظه پنهان برنامه های گوشی سامسونگ را پاک کنیم؟
خرید اینترنتی ۴ تا از بهترین سی دی ها و دی وی دی های آموزش فتوشاپ (۲۰۲۰)
آموزش عکس گرفتن از صفحه کامپیوتر مک (ساده ترین روش)
دانلود ۱۴ درس مهم و کاربردی آموزش روتوش حرفه ای عکس در فتوشاپ
paniz00

 
نوشته: 6
پیوستن: یک شنبه شهریور 16, 99 12:38 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron