اساسنامه

Re: اساسنامه

نوشتهاز NabiKAZ » چهار شنبه اردیبهشت 16, 88 4:46 pm

من متوجه شدم از بین 8 لاگ ایران، 4 تا فقط اساسنامه دارند که از بین اونها هم به نظر میرسه که همه به صورت رسمی ثبت نشده اند.
به نظر من نیازی نیست روی این مسئله این همه وسواس به خرج داد و روی فعل و فاعل های اون بحث کرد... همون اساسنامه تهران رو ملاک بزاریم و اگر قراره ثبتی صورت بگیره ثبت بشه...
NabiKAZ
مسئول وب‌سایت

نوشته: 166
پیوستن: شنبه دی 7, 87 8:26 am
شهر: اهواز
Given: 114 thanks
Received: 84 thanks

Re: اساسنامه

نوشتهاز Ali_Gh » آدینه اردیبهشت 18, 88 3:37 pm

narcissus نوشته است:
thg303 نوشته است:ج)اركان و تشكيلات سازمان، نحوه انتخاب، شرح وظايف و اختيارات و مسؤليتهاي آنها.
چ) صاحبان امضاهاني مجاز.
نارسیسیوس

درباره ی این موارد، توی جلسه ی اضطراری یک سری صحبت هایی شد، پیشنهاد می کنم با توجه به گزارش اون جلسه، سایر گفتگو ها صورت بگیره که خدای نکرده، گرفتار دوباره کاری نشیم یا چیزی رو از قلم نندازیم/

ج که تکراری میشه ؟

من که نقل قول خودتون رو نوشتم!‌ اگه نظرتون اینه که تکراریه خب حذفش کنین. (من در این مورد نظر خاصی ندارم)
مقصود من موضوعات مورد اشاره بود. بخشی از این موضوعات در جلسه اضطراری مطرح شده اند، بد نیست اون ها رو هم در نظر داشته باشین که:
۱) اگه نیاز بود ازشون استفاده بشه.
۲) اگه راجع به مسئولیتی نیاز به شرح وظایف بود، وظایفی که مطرح شده هم لحاظ بشه ( که چیزی از قلم نیافته)

nabikaz نوشته است:من متوجه شدم از بین 8 لاگ ایران، 4 تا فقط اساسنامه دارند که از بین اونها هم به نظر میرسه که همه به صورت رسمی ثبت نشده اند.
به نظر من نیازی نیست روی این مسئله این همه وسواس به خرج داد و روی فعل و فاعل های اون بحث کرد... همون اساسنامه تهران رو ملاک بزاریم و اگر قراره ثبتی صورت بگیره ثبت بشه...

در مورد اساسنامه، همونطور که قبلا صحبت شده، قرار بر این است که فعلا لاگ با یک اساسنامه معتبر که قبلا توسط یک لاگ ثبت شده، ثبت بشه. تا زمانی که اساسنامه تالیفی لاگ خوزستان که با کمک همه اعضا فراهم می شه، آماده بشه. بعد از آماده شدن این اساسنامه با یک درخواست "تغییر اساسنامه" چیزی که مد نظر همه اعضای لاگ هستش، ثبت خواهد شد.
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
شهر: اهواز
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

پیش