برگ 1 از 1

اجاره خودرو یا خرید خودرو

نوشتهنوشته شده: دو شنبه دی 4, 96 8:01 pm
از radmehrr
اجاره اتومبیل یک جایگزین برای خرید ماشین است. با اجاره خودرو و یا حتی اجاره خودرو بندرعباس می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید ، به ویژه اگر از ماشین به طور منظم استفاده نمی کنید. علاوه بر این ممکن است بتوانید گاهی اوقات و برای مراسم خاص ماشین تشریفات اجاره کنید و اکثریت زمان کارهای خود را با یک ماشین اقتصادی با قیمت کمتر ولی معتبر انجام دهید. اغلب اجاره اتومبیل به عنوان یک راه حل برای برخی از مشکلات نادیده گرفته می شود. با برنامه ریزی مناسب شما می توانید با اجاره یک ماشین به طور قابل توجهی صرفه جویی کنید ... در اینجا مواردی که شما باید اجاره به جای خرید ماشین را در نظر بگیرید.

اجاره ماشین یا خرید ماشین در شهرهای بزرگ
اگر شما در یک شهر بزرگ با حمل و نقل عمومی خوب زندگی می کنید، نیازی به خرید یک ماشین ندارید شما می توانید نیازهای روزانه خود را در داخل شهر از طریق حمل و نقل عمومی برطرف کنید در واقع این ممکن است سریعتر از تلاش برای رانندگی با خودرو در تمام این ترافیک وبعد از آن خستگی باشد. اگر یک سفر جاده ای را برنامه ریزی کنید یا یک ماشین برای یک روز اجاره لازم دارید ان هم برای یک بار در ماه اجاره ماشین ارزان تر از پرداخت هزینه بیمه اتومبیل و هزینه های پارکینگ داشتن یک ماشین در شهر میباشد. اگر هزینه فضای پارک ماشین را اضافه کنید علاوه بر اجاره و هزینه پارکینگ در محل کار، ممکن است حس مالکیت یک خودرو را نداشته باشید.

بعلاوه اگر نخواهید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید ودلتان بخواهد حس داشتن یک ماشین و مالکیت یک خودرو حتی یک خودروی لوکس را امتحان کنید اجاره ماشین می تواند پیشنهادی مناسب و مقرون به صرفه برای شما باشد زیرا ممکن است شما قدرت خرید همان ماشین لوکس را نداشته باشید.

Re: اجاره خودرو یا خرید خودرو

نوشتهنوشته شده: دو شنبه دی 23, 98 4:58 pm
از sorenaseir
مزایای اجاره خودرو چیست
اجاره خودرو می تواند یک گزینه عالی برای مردم باشد. ما نگاهی به مزایا و فواید برتر اجاره خودرو https://ejarekhodrosorena.com/%D9%81%D9 ... %B1%D9%88/ خواهیم انداخت که می تواند اجاره خودرو را به یک گزینه بسیار جذاب تبدیل کند.

مزایای اصلی اجاره خودرو عبارتند از:

شما می توانید یک ماشین را برانید که خارج از محدوده قیمت شما باشد.
همیشه نیاز به یک سپرده یا یک پیش پرداخت ندارید
پرداخت ماهانه کمتر از یک خرید متعارف خودرو است
در بسیاری از موارد شما نیاز نخواهید داشت که در خصوص مالیات بر جاده نگران باشید
هزینه های نگهداری بسیار پایین تر از سایر انواع خرید است
پس از اتمام مدت اجاره خودرو، وسیله نقلیه می توانید آن را با یک خودرو جدید تعویض کنید
اجتناب از هزینه های استهلاک
برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی به دست آوردن گزینه بهتر مطالب زیر را ببینید.

هزینه های پیش پرداخت هنگام اجاره خودرو
اجاره یک خودرو همیشه نیازمند یک سپرده یا پیش پرداخت اولیه نیست. با این وجود، برخی از هزینه های ثبت نام در آن وجود خواهد داشت. بسیاری از گزینه های اجاره ماشین تنها نیاز به حداقل سپرده دارد که بسیار پایین تر از پرداخت نقدی فوری است. این می تواند یک گزینه قابل پرداخت برای اکثر افراد باشد.

Re: اجاره خودرو یا خرید خودرو

نوشتهنوشته شده: پنج شنبه بهمن 3, 98 1:49 pm
از sarafox
من خودم از سایت ناواران خودروم رو اجاره می کنم
اجاره خودرو ماشین در سرتاسر ایران بدون نیاز به چک و سفته

navaran.com