هماهنگی برای جلسه هشتم

آگاهی و هماهنگی نشست‌های حضوری و آنلاین

Re: هماهنگی برای جلسه هشتم

نوشتهاز Ali_Gh » دو شنبه فروردین 17, 88 8:13 pm

rosenth نوشته است:مجتمع سیاحتی ساحل کنار پل پنجم (روبروی دانشگاه چمران -اونور آب) همونجا که حیوونهاشو منتقل کردن شوشتر. وقتی حیوونها از اونجا کوچ کردن بهتره ما هم نریم :) ...

چرا خب؟ تا جایی که یادمه زمان شاه ورودی -بخوانید: پول زور- می گرفتن! اگه بعد از انقلاب و انتقال حیوان های بی نظیر باغ وحش، دیگه ورودی نمی گیرن، می شه که بریم. فقط یه ریزه بد مسیره.

نکته۱: محلی که روزنس جان بهش اشاره می کنه، قبلا باغ وحش شهر بوده و از نظر موقعیتی تا جایی که می دونم، محیط سر سبزی داره. به هر حال تنوع لازمه. ;)
نکته۲: حیوان های باغ وحش به مکان دیگری منتقل شده اند، پس : الف. حیوان ها مزاحمتی ایجاد نمی کنند (چون اصلا حیوانی اونجا نیست!)
ب. احتمالا نگهبان های باغ وحش کمتر نگران مسائل داخلی پارک هستند/خواهند بود.
نکته۳: از نکته ۱ و ۲ نتیجه می گیریم که به هر حال بهتره که با نگهبان ها در خصوص جلسه صحبتی بشه تا در جریان باشن{ حواشی احتمالی در اثر صحبت نکردن با نگهبان ها: الف. شما رو نمی دونم ولی من که دوست ندارم جای حیونها توی قفس باغ وحش نگهداری بشم. :roll: ب.البته بر عکس حاشیه الف، چون تعداد/زور ما بیشتره احتمالش زیاده که ما اون ها رو توی قفس ها نگهداری کنیم که البته این حالت پیامد های اشتغال زایی برای لاگ خوزستان داره :shock: )

rosenth نوشته است:...
علی نوشته های طنز رو جدی و نوشته های جدی رو طنز نقد میکنه!

متشکرم روزنس جان، من این رو یک تعریف به حساب می آرم. 8-) ;)

در کل من با پیشنهاد روزنس موافقم. به شرطی که تا فردا صبح شرایط محل مهیا بشه.

colmab نوشته است:
colmab نوشته است:... کی مسئوله؟ بابا باید یکی مسئولیت جلساتو به عهده بگیره

کولماب جان - اگه درست تلفظ کرده باشم!- مسئول داریم، ولی در دسترس نیست!‌ به نظرم ما به تیم مسئولیتی نیاز داریم :roll: . مثلا ۵ الی ۶ نفر مسئول جلسات لاگ بشن -البته به قید قرعه، چون ظاهرا هیچکس از این جور دردسر ها خوشش نمی یاد! -. یک هفته مونده به جلسه، یکی یکی احضار بشن. مثلا اول فرشید. اگه در دسترس نبود، کولماب، اگه در دسترس نبود روزنس، دیگه روزنس در دسترسه! مسئولیت مکان جلسه می افته به عهده روزنس... خب دیگه... من هم که علی رغم میل باطنی ام، ناظر قرعه کشی هستم و نمی تونم توی خود قرعه کشی حضور داشته باشم :twisted: :lol:
به نظر خودم که فکر خوبیه!‌ :idea: :geek:
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
شهر: اهواز
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

The following 2 users would like to thank Ali_Gh for his or her post:
colmab, totia

نوشتهاز colmab » دو شنبه فروردین 17, 88 8:39 pm

بالاخره چی شد؟ کی(چه وقت)؟ کجا؟
Last edited by colmab on دو شنبه فروردین 17, 88 8:49 pm, edited 1 time in total.
colmab

نوشته: 8
پیوستن: دو شنبه فروردین 17, 88 12:10 pm
Given: 54 thanks
Received: 0 thanks

نوشتهاز colmab » دو شنبه فروردین 17, 88 8:47 pm

فرشید کجائی که مثل اینکه مسئول برگذاری جلسه ای
colmab

نوشتهاز moslem.b » دو شنبه فروردین 17, 88 8:50 pm

نارسی جان لطف کن درباره ی این مسولیت هماهنگی جلسات هم یه بخشی رو واسش منظور کن اینجوری فایده نداره هر جلسه ما همین مشکل رو داریم
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

The following 2 users would like to thank moslem.b for his or her post:
colmab, itline

نوشتهاز colmab » دو شنبه فروردین 17, 88 9:07 pm

ما که رفتیم ولی زودتر برنامه را اعلام کنید تا فردا صبح خدا حافظ
colmab

نوشتهاز itline » دو شنبه فروردین 17, 88 9:22 pm

دقیقه نود گذشت وقت اضافی هم داره سر میاد ولی هنوز از زمان و محل برگذاری جلسه هشتم خبری نست

اگه تو ایران یک کاری به دقیقه نود نکشید به 2 چیز شک کن
1- یا تو ایران نیستی
2- یا کسانی که میخوان جلسه رو برگذار کنند با شیوه برگزاری جلسات ایرانی آشنایی ندارند !!

اینجوری فایده نداره هر جلسه ما همین مشکل رو داریم

جالبه آخر هر جلسه هم میگیم تو رو خدا زود اعلام کنید که مثل دفعه قبلی نشه ولی فایده نداره (هم تاریخ جلسات هم موضوع جلسات)

البته یکسری از مشکلات هم بر میگره به خودمون و موقعیت مکان جلسه. هنوز تکلیف لاگ با اعضا روشن نیست و سر یک روز ثابت به توافق نرسیدن این یکی از عوامل مشکل زاست. ما اگر تعیین کنیم هر هفته/دو هفته فلان روز جلسه داریم میشه این زمان رو در برنامه مکان جلسات مشخص و ثابت نگه داشت و دیگه میدوینم که هر چیزی هم که بشه تاریخ جلسه سر جاشه
اینطور نمیشه که آخر هر جلسه میایم رای گیری میکنیم کی و چه ساعتی باشه بهر حال هر زمانی که برگزار بشه یک عده طبیعتا نمیتونند حضور پیدا کنند

بنظرم این مسئله عامل اصلی بی نظم بودن جلسات است
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

The following user would like to thank itline for his or her post:
colmab

نوشتهاز narcissus » دو شنبه فروردین 17, 88 10:12 pm

جالبه همه فقط که صحبت کردیم ! خوبه !

به نظر این جلسه برای هفته دیگه بیوفته بهتره چون همه هنوز در هوای عیدیم ( هوای بهاری روی همه اثر گذاشته :) ) .

(داخل پرانتز میگم : شماره تماش اقای فاضل را فکر کنم اکثرا دارند . نکنه به خاطر خرج تماس مشکل پیش میاد ؟ ;)یا کسی خارج از لاگ قراره هماهنگ کنه ؟ :shock: یعنی کپی رایتی ها ؟! :shock: بیاید عادت نکنیم همه چیزو بریزیم سر یک نفر برای کار گروهی خطر ناکه :) ).
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشته: 224
پیوستن: شنبه دی 7, 87 3:33 pm
شهر: دزفول
Given: 25 thanks
Received: 69 thanks

The following 2 users would like to thank narcissus for his or her post:
colmab, totia

نوشتهاز moslem.b » دو شنبه فروردین 17, 88 10:30 pm

narcissus نوشته است:جالبه همه فقط که صحبت کردیم ! خوبه !

به نظر این جلسه برای هفته دیگه بیوفته بهتره چون همه هنوز در هوای عیدیم ( هوای بهاری روی همه اثر گذاشته :) ) .

(داخل پرانتز میگم : شماره تماش اقای فاضل را فکر کنم اکثرا دارند . نکنه به خاطر خرج تماس مشکل پیش میاد ؟ ;)یا کسی خارج از لاگ قراره هماهنگ کنه ؟ :shock: یعنی کپی رایتی ها ؟! :shock: بیاید عادت نکنیم همه چیزو بریزیم سر یک نفر برای کار گروهی خطر ناکه :) ).

همراهشون قطعه اگه کسی شماره ای چیزی ازش داره اطلاع بده مژدگانیش رو ادمین سایت تقبل میکنه :D
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

The following user would like to thank moslem.b for his or her post:
colmab

نوشتهاز Ali_Gh » دو شنبه فروردین 17, 88 10:33 pm

گمونم این پرانتز درست باشه. من داشتم (از حسن گرفتم) ولی گوشیم فلش شد، هر چی هم ریستور می زنم شماره ها بر نمی گردن!‌ (اه ببخشید فکر کردم اینجا تاپیک مشکلات سخت افزاریه! باز آلزایمرم اوت کرد)

من که باز هم می گم/گفتم/خواهم گفت:: یک تیم هماهنگی جلسات تشکیل بدیم. خوبه.

یک سئوال ::
به جز فرشید جان، چه کسی می تونه/اجازه داره با گردانندگان محل برگزاری جلسات صحبت/هماهنگی/مذاکره کنه؟
یعنی من می تونم فردا برم اونجا؟ کسی شماره تماسی از خود محل داره یا از شخص/اشخاص مسئول محل؟

... همراهشون قطعه اگه کسی شماره ای چیزی ازش داره اطلاع بده مژدگانیش رو ادمین سایت تقبل میکنه

دیواری کوتاهتر از دیوار ادمین سایت پیدا نکردین؟!‌ :) آقا اگه کسی اسم باباش یا آدرس خونه ش رو داره، بدین من یه ۱۱۸ قفل شکسته دارم (فکر کنم این رو نباید می گفتم!)
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

The following 2 users would like to thank Ali_Gh for his or her post:
colmab, totia

نوشتهاز itline » دو شنبه فروردین 17, 88 10:47 pm

خوان نا خواه جلسه به هفته دیگه موکول خواهد شد چون عمرا برای این هفته بشه کاری کرد و اگر هم بشه فایده ای نداره

نارسی جان بنده روز شنبه در همین تایپک اعلام کردم که تلفن فرشید مسدود است و بجز این شماره و ایمیل راه دسترسی دیگه ای به ایشون ندارم شما اگر راهی برای ارتباط با فرشید دارید به ما هم اطلاع بدید

به جز فرشید جان، چه کسی می تونه/اجازه داره با گردانندگان محل برگزاری جلسات صحبت/هماهنگی/مذاکره کنه؟
یعنی من می تونم فردا برم اونجا؟ کسی شماره تماسی از خود محل داره یا از شخص/اشخاص مسئول محل؟

بنده با یکی از اعضای آنجا آشنایی دارم ولی صادقانه عرض کنم که نمیتونم زیاد بهشون رو بندازم چون ایشون رو چند بار برای کلید زا به راه کردم و بدلیل مشغله زیادی که دارند نمیتونم بهشون فشار بیارم که از وقت خودشون برای کار ما بگذارند.
از طرفی معمولا بنده از یک هفته قبل به ایشون برای روز جلسه خبر میدادم که با مسئولین اونجا هماهنگی کنند ولی چون اینسری نه روز جلسه مشخص بود و نه اینکه مطمئن بودم که فرشید هماهنگی نکرده باشه ،واسه همین پا در هوا موندم.

به اینصورت هم نیست که پاشید برید اونجا و بگید فلان روز میایم چون نه شما رو میشناسند و نه بنده رو
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

The following 2 users would like to thank itline for his or her post:
colmab, totia

پیشپس

برگشت به نشست‌ها

اکنون هست