هماهنگی برای نشست سوم

آگاهی و هماهنگی نشست‌های حضوری و آنلاین

با جمعه 11 بهمن موافقید ؟

بله
9
100%
خیر
0
دیدگاهی نیست

همه دیدگاه ها : 9

Re: هماهنگی برای نشست سوم

نوشتهاز narcissus » یک شنبه بهمن 6, 87 10:54 pm

من از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ مشکلی ندارم
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشته: 224
پیوستن: شنبه دی 7, 87 3:33 pm
شهر: دزفول
Given: 25 thanks
Received: 69 thanks

نوشتهاز itline » دو شنبه بهمن 7, 87 1:45 pm

احتمالا زیاد زمان جلسه جمعه 11 بهمن ساعت 1 ظهر باشه ، جواب قطعی رو فردا شب اعلام میکنم.
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
شهر: اهواز
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

نوشتهاز narcissus » دو شنبه بهمن 7, 87 3:54 pm

برای جلسه ۱۱ بهمن تقریبا همه چیز مشخصه (از نظر موضوع هایی که باید بحث بشه ) اگر اجازه بدید یه ترتیب بهشون بدم و تقسیم بندی جلسه ۱۱ بهمن رو مشخص کنم
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشتهاز itline » دو شنبه بهمن 7, 87 4:24 pm

narcissus نوشته است:برای جلسه ۱۱ بهمن تقریبا همه چیز مشخصه (از نظر موضوع هایی که باید بحث بشه ) اگر اجازه بدید یه ترتیب بهشون بدم و تقسیم بندی جلسه ۱۱ بهمن رو مشخص کنم

عالیه ، نارسی یک خلاصه گزارش هم از صحبتهایی که این چند مدت در فروم انجام شده و تصمیماتی که گرفته شده هم بنویسی بد نیست که در جلسه به جمع بندی هم برسیم
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشتهاز Talebian » دو شنبه بهمن 7, 87 5:50 pm

با سلام به همه ؛ بنده تازه وارد هستم و اولين دفعه است كه سايت شما را مي‌بينم. اگر تازه واردها را هم به محفل خود راه مي‌دهيد لطفاً محل جلسه را هم اعلام نماييد. باتشكر :oops:
Talebian

نوشته: 2
پیوستن: دو شنبه بهمن 7, 87 2:31 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

نوشتهاز narcissus » دو شنبه بهمن 7, 87 6:08 pm

Talebian نوشته است:با سلام به همه ؛ بنده تازه وارد هستم و اولين دفعه است كه سايت شما را مي‌بينم. اگر تازه واردها را هم به محفل خود راه مي‌دهيد لطفاً محل جلسه را هم اعلام نماييد. باتشكر :oops:

خوش امدید
جلسه تا فردا زمان و مکان قطعیش مشخص میشه و صفجه اول (خانه) سایت زده میشه
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشتهاز narcissus » دو شنبه بهمن 7, 87 6:43 pm

این جلسه این جور که بوش میاد جلسه پر چالش و انتخابیه .
پس طبق اولویت ها پیش میریم تا برای مباحث وقت کم نیاریم .

۱- در باره گروه سر پرستان صحبت میکنیم و
- تعداد
- ویژگی ها و ملاک های انتخاب
- مسئولیت هاشون
را تایین کرده و افراد را مشخص مکنیم ( حتی به صورت موقت هم که شده باید تایین بشن)

۲- برای مدیریت سایت صحبت میکنیم ..
- معیارهای انتخابشون
- تعدادشون
و بعد افراد را تایین میکنیم ( بازم تايکید میکنم حتی به صورت موقت هم که شده باید مشخص بشن بعد ها میشه روی موضوع انتخاب مسئولان برنامه ریخت (که فکر میکنم جزء مسائلیه که در اساسنامه باید تایین بشه ))

۳- در باره اساس نامه به صورت جدی صحبت میشه . دیگه باید نوشتن اساسنامه را شروع کرد .
اقای توفیق که مسئولیت این کار را به عهده گرفتن با یک عده که داوطلب میشن یا انتخاب, کار خودشون را شروع میکنند (مسائلی را که نیاز به نظر خواهی همه داره بعدا در فروم یا جلسات حضوری با دیگران مطرح کرده و نظر خواهی میکنند .)

۴ - مسئله بانک نرم افزار را برسی میکنیم گویا اقای سان دارک میخوان مطالبی را در این باره مطرح کنند که یک زمان برای ایشون در نظر گرفته میشه .
بعد افراد ی که قرار مدیریت این کار را به عهده بگیرن انتخاب میشنن .
کسانی که میخوان به این بخش کمک کنند یا با این بخش همکاری کنند بعدا با مدیرای این بخش هماهنگ میکنند .

۵ - مسئله بعد طراحی لوگو هست.
اگر از بچه ها کسی طراح باشه که چه بهتر در غیر این صورت یکی مسئولیت دنبال کردن این کار را به عهده میگیره (دوستان اگر نظر یا طرحی دارند با ایشون مطرح میکنند .)

۶-تاریخ جلسه اینده - زمانش و مکانش را تایین میکنیم
یا اگر صلاح میدانید گروه سرپرست تایین میکنه و بعد با بچه ها به نظر خواهی میزاره ...

۷ - منشی جلسه بعد تایین میشه .(از این به بعد هر کس میخواد در جلسه مطلبی را عنوان کنه با منشی هماهنگ کنه )

۸- اگر وقت اظافه داشتیم بچه های گروه های تا یین شده با هم کاراشون را هماهنگ میکنند و اگر کسی میخواد با گروهی هماهنگ بشه صحبت میکنه .

خوب حالا دوستان اگر نظری دارند یا مسئله ای را میخوان اضافه کنند با من در جریان بگزارند .
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشتهاز itline » دو شنبه بهمن 7, 87 8:18 pm

- مسئله ثبت ngo دنبال بشه و ببینیم تا الان چه کارهایی شده و در چه مرحله هستیم
- بدنبال یک مکان ثابت برای جلسات باید باشیم که بدونمی هر هفته فلان ساعت جلسه برگزار میشه نه اینکه 3 روز مونده 4نعل بیوفیم دنبال هماهنگی مکان و ساعت جلسه
-مورد 3 و 4 رو هم میشه در تالار دنبال کرد پس فکر میکنم تنها یک اشاره کوتاه و گذرا در جلسه کافی باشه

رونوشت به نارسی:
تعیین با ع هست
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشتهاز narcissus » دو شنبه بهمن 7, 87 8:47 pm

برای مورد ۳ - اساسنامه با پیش رفتن گروه کامل میشه .
کسایی که اساسنامه را مینویسن نمیشینن توی یک اتاق و قانون بنویست و بعد بگن بفرماید این اساسنامست بلکه از همین بحث ها و ایده هایی که در فروم و جلسه های حضوری میشه و نتیجهها یی که گرفته میشه + مطالعه هایی که خودشون دارن + تجربه های لاگ های دیگه + نظر های اعضا استفاده میکنند و اساسنامه را مینویسند ان هم تیکه تیکه و موازی با حرکت گروه .

برای مورد ۴ -
حالا صحبت های اقای سان دارک را که ایده ی از ایششون بوده و نظر های دوستان را میشنویم و بحث میکنیم . ولی ان نکته که شما گفتید هم از یادم نرفته و در جلسه خودتون مطرحش کنید و اگر هم یادتون رفت حتما یاد اوری میکنم .

برای مورد ۵ -
این را دقیق نمیفهمم .
به هر حال لوگو مسئله حساسی نیست ولی حرف شما درسته
شرکتای زیادی دیدم که بعد از سالها ارمشون را تغیر میدن پس این نشون میده غیر ممکن نیست و هیچ چیز هم قطعی نیست .

برای مورد ۶ -
بله . صرفا به این خاطر که یادمون باشه چیزی تموم نشده و جلسه دیگه ای هم بر قراره بد نیست بگیم .

برای مورد ۷ -
باز اینجا را هم نفهمیدم
منشی کارش اینه که به جلسه حضوری نظم بده ( تا دچار مشکل جلسه قبل نشیم ) و هر کس یک بحث را شروع نکنه بلکه از قبل ( قبل از شروع جلسه ) با منشی هماهنگ کنه تا اصلا منشی ببینه وقت هست و یا اولویت ها چیه و اگر هم میخواد مطرح بشه چه زمانی و کجا.

برای مورد ۸ -
اگر هم وقت نشد که خود دوستان با هم هماهنگی های لازم را مثلا از طریق فروم انجام بدند
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشتهاز narcissus » دو شنبه بهمن 7, 87 9:05 pm

itline نوشته است:- مسئله ثبت ngo دنبال بشه و ببینیم تا الان چه کارهایی شده و در چه مرحله هستیم
- بدنبال یک مکان ثابت برای جلسات باید باشیم که بدونمی هر هفته فلان ساعت جلسه برگزار میشه نه اینکه 3 روز مونده 4نعل بیوفیم دنبال هماهنگی مکان و ساعت جلسه
-مورد 3 و 4 رو هم میشه در تالار دنبال کرد پس فکر میکنم تنها یک اشاره کوتاه و گذرا در جلسه کافی باشه

رونوشت به نارسی:
تعیین با ع هست

-مسئله ان جی او تا نوشته نشدن اساسننامه منتفیه پس اولین قدم براش همین اساسنامست که روش صحبت میشه و شروع میشه
-مچکر از یاد اوری حتما با مورد ۶ میگم .
- مورد ۳ و ۴ را میشه در تالار دنبال کرد ولی مدیرها و مسئولاش باید در جلسه حضوری مشخص بشن

پوزش
من املام زیر صفره دوستان موردی دیدن ممنون میشم بگن :D
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus