تولید محتوا توسط اعضا

نظرها و پیشنهادهای پیرامون فعالیت‌ها و بخش‌های گوناگون گروه

تولید محتوا توسط اعضا

نوشتهاز rosenth » دو شنبه فروردین 24, 88 11:09 pm

وقتشه که توی صفحه اصلی ،اعضای خاصی (فعلا) دارای اکانتی باشند تا بتونن مطالبی رو از طرف لاگ منتشر کنند ، مثلا اخبار مهم و کلی چیزای خوب دیگه. میشه یه وبلاگ توی سایت جاسازی کرد؟ به نظرم چیزی کمتر از جلسات حضوری نداره!
rosenth

نوشته: 132
پیوستن: سه شنبه دی 3, 87 10:50 am
شهر: اهواز
Given: 15 thanks
Received: 57 thanks

Re: تولید محتوا توسط اعضا

نوشتهاز moslem.b » دو شنبه فروردین 24, 88 11:30 pm

rosenth نوشته است:حالا که سرم به درس مشغوله ولی بعدا کودتا میکنم و هیدر لاگ رو میکشم پایین. و اون cd ها رو هم باید سوزوند.خلاصه کلی تفریح سالم دیگه هم در سر دارم.

فکر کنم کودتا رو شروع کردی :roll:
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

نوشتهاز narcissus » سه شنبه فروردین 25, 88 11:11 am

rosenth نوشته است:وقتشه که توی صفحه اصلی ،اعضای خاصی (فعلا) دارای اکانتی باشند تا بتونن مطالبی رو از طرف لاگ منتشر کنند ، مثلا اخبار مهم و کلی چیزای خوب دیگه. میشه یه وبلاگ توی سایت جاسازی کرد؟ به نظرم چیزی کمتر از جلسات حضوری نداره!

فکر میکنم دیگه ویکی لازمه
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشته: 224
پیوستن: شنبه دی 7, 87 3:33 pm
شهر: دزفول
Given: 25 thanks
Received: 69 thanks

نوشتهاز rosenth » سه شنبه فروردین 25, 88 11:31 am

حالا چه از طریق کودتا چه از طریق ویکی. خسته شدیم بسکه توی فروم نظردادیم و نظر رد کردیم. کسی یه خبر یا اتقاق جالب برای گفتن داشته باشه، یه مقاله ترجمه کرده باشه،یه آگهی بخواد اعلام کنه، که نباید توی فروم مطرح کنه یا بخواد تا جلسه حضوری بعدی صبر کنه.تا اونجا که من میدونم فروم جای پرسش،مقایسه،نظرسنجی و مناظره هست.
نکنه منتظرین دم به ساعت بچه ها نرم افزار تولید یا توسعه بدن؟ اجازه بدین اعضا باهم وبلاگ نویسی رو شروع کنن و مدیر هم ویرایش/حذف/تقدیر کنه.
[این کلمه محتوا اصلا حس خوبی بهم نمیده]
rosenth

نوشتهاز moslem.b » سه شنبه فروردین 25, 88 12:20 pm

واقعا شما فقط به خاطر این که ویکی یا وبلاگ نداریم فعالیت خاصی توی فروم نمیکنید ؟ :shock:

سرنوشت ویکی یا وبلاگ هم دقیقا میشه سرنوشت گروه های برنامه نویسی

در مدت 3 روز فروم چنان جنب و جوشی به خودش دید که من تو کف مونده بودم واقعا این همه علاقه به کار گروهی واسه برنامه نویسی تا حالا کجا بودن :o اما بعد از 4-3 روز دیگه کسی اسمی هم ازش نبرد :?
ctrl+c
moslem.b

نوشتهاز narcissus » سه شنبه فروردین 25, 88 12:56 pm

moslem.b نوشته است:واقعا شما فقط به خاطر این که ویکی یا وبلاگ نداریم فعالیت خاصی توی فروم نمیکنید ؟ :shock:

سرنوشت ویکی یا وبلاگ هم دقیقا میشه سرنوشت گروه های برنامه نویسی

در مدت 3 روز فروم چنان جنب و جوشی به خودش دید که من تو کف مونده بودم واقعا این همه علاقه به کار گروهی واسه برنامه نویسی تا حالا کجا بودن :o اما بعد از 4-3 روز دیگه کسی اسمی هم ازش نبرد :?

( زیاد بی فعالیت هم نیستیم ;) ) فعالیت در لاگ تقریبا برای همه ی ما یک کار فرعیه و از وقتهای اضافمون استفا میکنیم . وقتهای بیکاری هم متغیره ولی متوسط وقهای بیکاری را برای ما که اکثرمون محصل هستیم میشه حدس زد .
حالا هم که رسیدیم به اوج درسا پس زیاد هم نمیشه انتظار داشت .
موضوع برنامه نویسی هم : فکنم خیلی از بچه ها علاقه دارن کار کنن و در کنار کمک کردن چیزهای جدید یاد بگیرن ولی زمانش را باید پیدا کرد و موضوعشو . بهترین و بزرگ ترین طرح ها اگه در زمان مناسب و طریقه ی درستی نداشته باشن زمین میمونن .

ولی فکر کنم الان مشکل برنامه نویسی پیدا نکردن موضوع مناسب هست .

من یه پیشنهاد میکنم . طرح مسئله کنیم . از یه مشکل یا نیاز ساده شروع کنیم بعد با هم رشدش بدیم .
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشتهاز moslem.b » سه شنبه فروردین 25, 88 1:19 pm

من با حرفای شما مخالف نیستم با بی انگیزه بودن مخالفم یا کاری رو شروع نکنید یا اگه شروع کردید ادامش بدید ( لطفا )
ctrl+c
moslem.b

نوشتهاز rosenth » سه شنبه فروردین 25, 88 3:20 pm

نارسی درست میگه و هیچی به اون پیچیدگی که فکر میکنید نیست.
اولا من خودم بحث برنامه نویسی رو راه انداختم پس بهتون میگم که هیچ قصوری نشده. من دقیقا میدونم روی چی میخوام کار کنم و کوتاهی هم هم نکردم. برنامه نویسی و ۲-۳ روز نه، بگیریم چند ماه، کسی اجازه نداره بگه کوتاهی شده. درسته دیگه پستی اضافه نکردم ولی دلیل نمیشه که ادامش ندادم!
دوما تا اونجایی که من توی فروم میبینم بچه ها هیچ کاری که نکنن دست به قلمشون که خیلی خوبه! هان؟ دلیل من این بود که فروم نوشته های خاص خودش رو میخواد و بقیه مطالب هم باید جای خودشون باشن. بحث هوا و هوس نیست که بخوایم هر ایده ای که خواستیم بدیم و بریم پی کار خودمون.
یه تشکر هم واسه مسلم که مطلب رو روشن شده خواستند
rosenth

نوشتهاز itline » سه شنبه فروردین 25, 88 5:35 pm

rosenth جان این مطلبی که شما فرمودید بنده در جلسات قبلی لاگ بهش اشاره کرده بودم. در حال حاضر هم لاگ در وردپرس وبلاگ داره و نارسی بهش دسترسی ادمین داره باهاشون هماهنگی کنید، کارها رو دست بیگرید و شروع کنید
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

نوشتهاز narcissus » سه شنبه فروردین 25, 88 6:54 pm

خوب شد گفتید ورد پرس من الان یه مشکل اساسی دارم , نمیتونم به هیچ صورت log in بشم کسی میتونه کمک کنه ؟
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

پس

برگشت به دیدگاه‌ها و پیشنهادها