خوزستان لاگ آری یا نه !

نظرها و پیشنهادهای پیرامون فعالیت‌ها و بخش‌های گوناگون گروه

Re: خوزستان لاگ آری یا نه !

نوشتهاز itline » پنج شنبه مهر 2, 88 2:29 pm

میگم سرپرست لاگ رو بردن کهریزک ؟ :D خبری ازش نیست
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
شهر: اهواز
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

نوشتهاز moslem.b » پنج شنبه مهر 2, 88 6:39 pm

rosenth نوشته است:مسلم جان ، مطمئن هستم شما اصلا قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتین. ولی این رسم شوخی کردن نیست.
راجع به اغتشاش هم ، آماده اعتراف در رسانه ها هستم

مشکل ناموسیه بهتره خودتو قاطی نکنی

این سرپرست لاگ رو پیدا کنید وگرنه کودتا میشه
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

نوشتهاز Ali_Gh » چهار شنبه مهر 7, 88 12:22 am

آگهی ترحیم...
بسمه تعالی
انا للله و انا الیه راجعون

بدینوسیله وفات جوان ناکام، گل تازه شکفته، «لاگ خوزستان» را به اطلاع کلیه دوستان و آشنایان می رسانیم. نامبرده که مدت سه ماه از بیماری «کم کاری اعضای داخلی» رنج می برد، صبح روز ۲۲ آگوست به دیدار محبوب شتافت. پزشکی قانونی در کالبد شکافی اولیه، «نبود اهداف مدون» -که باعث اختلال در کارکرد اعضای داخلی می شود- را به عنوان یکی از علل مرگ لاگ اعلام کرد. عدم تحرک کافی اعضا دومین علت مرگ لاگ عنوان شده است که در واقع با علت اول عارض می شود. مراسم ترحیم «لاگ خوزستان» در همین تاپیک برگزار می شود. حضور کلیه ی دوستان و آشنایان مایه تسلی خاطر بازماندگان است. (هزینه سرویس ایاب و ذهاب به درخواست مرحوم/مرحومه به مسئول جلسات جهت تهیه کشمش پرداخت شده است)

...پایان آگهی ترحیم

دوستان این آگهی حاضر شده. به همین راحتی لاگ خوزستان فوت می شه!
برای خودتان و لاگ اهدافی واقعی و دست یافتنی بنویسین و برای آن ها زمان (ضرب العجل) مشخص کنید. در جهت رسیدن به اهداف حرکت کنید. مسئولان لاگ خوزستان کاری برای شما انجام نمی دهند. آن ها وظایف مشخصی دارند. هیچ کس مثل شما آزادی عمل ندارد. پس همین امروز شروع کنید...
همین امروز شروع کنید، فردا خیلی دیر است.
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

نوشتهاز itline » چهار شنبه مهر 8, 88 9:04 pm

راه حل پیشنهادی: لاگ کلا پاک بشه و از اول نصبش کنیم البته تجربه نشون داده که سیستم عامل فعلی بدرد نمیخوره و ورژنهای جدید هم کاری از پیش نمیبرند پس بهتره به فکر یک سیستم عامل دیگر باشیم.
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشتهاز moslem.b » چهار شنبه مهر 8, 88 9:59 pm

پیشنهاد:

برای همبستگی بیشتر نیاز هست تمام اعضا دوباره دور هم جمع بشن چه بهتر که بشکل یه حرکت نمادین باشه

کارای حمایتی بکنین برید حامی یه جا بشید واسش تبلیغ کنید بشینید با بلندر و گیمپ واسش طرح بزنید رایگان در اختیارش بزارید طرحاتون رو

مشاوره های تبلیغاتی بکنید بجاش بزارید زیر تبلیغش اسم لاگ خوزستان بعنوان حامی بخوره فکرشو بکن طرف میگه چه هیبتی داره این لاگ خوزستان که حامی فلان چیز شده

برید به محل نگهداری بچه های بی سرپرست سر بزنید از مکانشون فیلم تهیه کنید بدید ملت ببینن چجوری زندگی میکنن خودتونو بعنوان حامیشون معرفی کنید ببینید میتونید مشکلی از مشکلاتشون حل کنید

آقایان مسئول ما شما رو انتخاب کردیم که مسیر رو بپیمایید نه اینکه واسه خشکلی بزاریمتون سر در لاگ حلوا حلواتون کنیم

لاگ یه سازمان مردم نهاده از مردم شکل میگیره و باید واسه مردم ختم بشه دلیلی نداره حوزه ی فعالیتهاتون رو به نرم افزار و متن باز منتهی کنید پاتون رو فراتر از افکارتون بزارید از جایگاه و پست و مقامی که دارید به نحو احسن استفاده کنید !
ctrl+c
moslem.b

The following user would like to thank moslem.b for his or her post:
NabiKAZ

نوشتهاز Ali_Gh » چهار شنبه مهر 8, 88 10:10 pm

itline نوشته است:راه حل پیشنهادی: لاگ کلا پاک بشه و از اول نصبش کنیم البته تجربه نشون داده که سیستم عامل فعلی بدرد نمیخوره و ورژنهای جدید هم کاری از پیش نمیبرند پس بهتره به فکر یک سیستم عامل دیگر باشیم.

حسن جان، یکم همچین یه ریزه کوچولو نرم افزاری به قضیه نگاه نکردی؟... ها؟!... :roll:
ولی در مورد سیستم عامل فکر کنم پیشنهادت رو بدونم!
Microsoft Windows 7
درسته؟
;)

من اخیرا دیدگاهم نسبت به بیل گیتس عوض شده، احساس می کنم نوعی برادری خاصی بین ایشون و مسئولان رده بالای کشورمون وجود داره. بعید نیست ایشون هم ایرونی باشه و عرق ملی و خلیج فارس و... به به!! :idea:
چرا؟ عرض می کنم خدمتتون. اخیرا تو جراید خوندم جناب آقای بیل گیتس، برای ترویج حس نوع دوستی ملت همیشه در صحنه ایالت کالیفرنیا -اگه اشتباه نکنم- در حین صحبت در مورد پشه های مالاریا، تعدادی مگس البته از نوع بی آزارش رو در محیط کنفرانس آزاد کرده.

شما علی الحساب تست کنکوریش رو از سازمان سنجش - بخوانید: ننگش - داشته باشین:
تعدادی مگس را در فضایی بسته رها می کنیم...
الف. مگس ها بعد از اتمام اکسیژن محیط تلف می شوند.
ب. مگس ها بعد از استعمال مقداری حشره کش تلف می شوند.
ج. فرضیه ردی به هر حال رد یا مردود است.
د. مدیریت کلوز سورس عاقبتش به مگس پرانی ختم می شود.
ه. اسناد مگس پرانی مدیران رده بالای سازمان ها در ایالات متحده خیلی زود منتشر می شود. / این گزینه به دلیل سیاسی بودن حذف می شود و داوطلبان عزیز فقط چهار گزینه اسبق را مشاهده خواهند کرد/

ابعاد این عمل از جوانب بسیاری قابل بررسی است که به دلیل ذیق حوصله - و نه ذیق وقت - خوانندگان مجال آن در اینجا نیست.
درکل می توان به این دیدگاه بی طرفانه! رسید که سیستم عامل های جدید مایکروسافت احتمالا اثری مفیدتر از مگس پرانی برای مدیران آن شرکت داشته/دارد که هنوز سمت خودشان را رها نکرده و به شغل شریف مگس پرانی مشغول نشده اند. -البته اثرات مگس پرانی هنوز در دست بررسی است و مدیران رده بالای جامعه ی ما، خیلی بیشتر به خواص و اثرات مفید آن واقف هستند و در حضور آن ها، نگارنده ابدا به خود اجازه عرض/طول/ارتفاع اندام نمی دهد. -.

نتیجه اخلاقی ۱:
مگس پرانی شغل شریفی است و در این راستا نگارنده یک بسته ی پیشنهادی به سازمان بازرسی کشور تقدیم می کند تا در راستای سیاست های تکثر شغل، مدیرانی که علاوه بر داشتن سمت دولتی و آزاد، به این شغل هم گوشه چشمی دارند، فی الفور مورد تقدیر و تمجید جدی قرار داده شوند.

نتیجه اخلاقی ۲:
با همراه داشتن قرص حشره کش تار و مار برای همیشه از دست این جانوران موذی که گاهی به کمک برخی عوامل بیگانه- نظیر رسانه های غربی و به خصوص بی بی سی- در محیط آزاد می شوند، در امان باشید.

نتیجه اخلاقی ۳:
لاگ خوزستان نیازمند حشره کش های قویتری است تا از شر پروانه های رنگاوارنگ مایکروسافت دور بماند.

هشدار:
نوعی بمب مخفی این پست جا سازی شده است که با انتقال آن به بخش «خاکروبه» لعنت الله علیه! فعال می شود و دست، پا و سایر جوارح منتقل کننده را منهدم می کند.
از ما گفتن بود! خود دانی نبی جان! :mrgreen:
آکلینوکس
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشتهاز Ali_Gh » چهار شنبه مهر 8, 88 10:33 pm

moslem.b نوشته است:...
آقایان مسئول ما شما رو انتخاب کردیم که مسیر رو بپیمایید نه اینکه واسه خشکلی بزاریمتون سر در لاگ حلوا حلواتون کنیم

لاگ یه سازمان مردم نهاده از مردم شکل میگیره و باید واسه مردم ختم بشه دلیلی نداره حوزه ی فعالیتهاتون رو به نرم افزار و متن باز منتهی کنید پاتون رو فراتر از افکارتون بزارید از جایگاه و پست و مقامی که دارید به نحو احسن استفاده کنید !

به به ! به این می گن حرف حسابی!
منظورم «مردم نهاد» بودنشه!
قربون آدم چیز فهم! یکبار دیگه بخونیدش:
«مردم نهاد»
من نمی دونم چرا بعضی ها هنوز می خوننش:
«مسئول نهاد»؟؟؟؟

پیمودن مسیر کار همه ی اعضای گروهه! من اگه برم ال پی آی بگیرم به فلانی و بهمانی هم منتقل می شه؟ نخیر! گروه باید بخواد(لیاقت یادگیریش رو نشون بده)، که من بیام آموزش بدم.
خودتون بهتر از من می دونین که طلای رایگان، بی ارزشه! من اگه دو کیلو طلا رو رایگان به شما بدم، دور می ریزین، ولی اگه بابتش تلاش کرده باشین، روی سرتون می گذارینش و واسش احترام و ارزش قائل می شین.

مسئولین وظایفشون مشخصه و طبق وظایف تعیین شده مشخص می شه که کی داره چی کار می کنه. بدبختی ما اینجاست که اعضا وظایفشون مشخص نیست!

این ها پیشنهادات خیلی خوبی هستن که من مدتی بود دنبالشون بودم. همین کارها هستند که یک عده از انسان های متفاوت رو تبدیل به یک ماهیت به اسم «گروه» می کنه
عزیزان خوب من، پیشنهاداتون رو عملیاتی تر کنین. شعار ندین. همفکری کنین. کمک کنین. کنار گود وایستادن و داد زدن کار آسونیه! اگر فکر می کنین واقعا می شه کاری انجام داد، آستین بالا بزنین. هیچ کس جلوی شما رو نمی گیره و مطمئنم بقیه هم کمک می کنن. من خودم حاضرم تا جایی که می تونم (و حتی خارج از وظایف تعیین شده) در کنار شما باشم و کمک کنم.

عملیاتی صحبت کنین
کارای حمایتی بکنین برید حامی یه جا بشید واسش تبلیغ کنید بشینید با بلندر و گیمپ واسش طرح بزنید رایگان در اختیارش بزارید طرحاتون رو

مشاوره های تبلیغاتی بکنید بجاش بزارید زیر تبلیغش اسم لاگ خوزستان بعنوان حامی بخوره فکرشو بکن طرف میگه چه هیبتی داره این لاگ خوزستان که حامی فلان چیز شده

این جوری صحبت کردن، سر نخ دادنه. حالا که سرنخ ها رو گرفتین اگه کسی می خواد کاری رو انجام بده، اینجوری عملیاتی بگه:
صبح روز یکشنبه، برای حمایت از NA پوستر طراحی شده (با نرم افزار گیمپ) را به مسئول آن سازمان مردم نهاد،(جناب آقای ....) تقدیم می کنم/می کنیم.
ساعت ملاقات: ۱۰ صبح.
مکان ملاقات: پارک دولت.

این یک نمونه بود، ماشالله اعضای لاگ همه ابتکار، خلاقیت و خوشفکری یک جوون ایرونی رو دارن.
با این روش، سرپرست لاگ یا یک نفر دیگر از مسئولان که کارش مرتبط با موضوع مورد بحثه، میاد کنار شما و این قضیه رسما و حقیقتا از طرف لاگ تلقی می شه و شما علاوه بر انجام دادن یک کار انسان دوستانه، به گسترش نام لاگ هم کمک کردین.

ممنونم مسلم جان/ ;)
آکلینوکس
Ali_Gh
مسئول جلسات

The following user would like to thank Ali_Gh for his or her post:
NabiKAZ

نوشتهاز moslem.b » چهار شنبه مهر 8, 88 10:40 pm

بیانیه ی شماره ی یک : اگه همه موافقین بسم الله اگه بازم قراره 2-3 نفری این کارا پیش بره همون بهتر که در اینجا تخته شه
ctrl+c
moslem.b

نوشتهاز Ali_Gh » چهار شنبه مهر 8, 88 11:01 pm

moslem.b نوشته است:بیانیه ی شماره ی یک : اگه همه موافقین بسم الله اگه بازم قراره 2-3 نفری این کارا پیش بره همون بهتر که در اینجا تخته شه

موافقم.. یاعلی!
(هنوز هیچی نشده دو دستگی شروع شده، بالاخره بسم الله یا یاعلی؟!)
:lol:
من گیمپ بلد نیستم. ولی می تونم توی مذاکرات شرکت کنم. (یعنی می تونم سعی کنم!)
بسم الله
آکلینوکس
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشتهاز itline » چهار شنبه مهر 8, 88 11:41 pm

Ali_Gh نوشته است:
itline نوشته است:راه حل پیشنهادی: لاگ کلا پاک بشه و از اول نصبش کنیم البته تجربه نشون داده که سیستم عامل فعلی بدرد نمیخوره و ورژنهای جدید هم کاری از پیش نمیبرند پس بهتره به فکر یک سیستم عامل دیگر باشیم.

حسن جان، یکم همچین یه ریزه کوچولو نرم افزاری به قضیه نگاه نکردی؟... ها؟!... :roll:
ولی در مورد سیستم عامل فکر کنم پیشنهادت رو بدونم!
Microsoft Windows 7
درسته؟
;)

من اخیرا دیدگاهم نسبت به بیل گیتس عوض شده، احساس می کنم نوعی برادری خاصی بین ایشون و مسئولان رده بالای کشورمون وجود داره. بعید نیست ایشون هم ایرونی باشه و عرق ملی و خلیج فارس و... به به!! :idea:
چرا؟ عرض می کنم خدمتتون. اخیرا تو جراید خوندم جناب آقای بیل گیتس، برای ترویج حس نوع دوستی ملت همیشه در صحنه ایالت کالیفرنیا -اگه اشتباه نکنم- در حین صحبت در مورد پشه های مالاریا، تعدادی مگس البته از نوع بی آزارش رو در محیط کنفرانس آزاد کرده.

شما علی الحساب تست کنکوریش رو از سازمان سنجش - بخوانید: ننگش - داشته باشین:
تعدادی مگس را در فضایی بسته رها می کنیم...
الف. مگس ها بعد از اتمام اکسیژن محیط تلف می شوند.
ب. مگس ها بعد از استعمال مقداری حشره کش تلف می شوند.
ج. فرضیه ردی به هر حال رد یا مردود است.
د. مدیریت کلوز سورس عاقبتش به مگس پرانی ختم می شود.
ه. اسناد مگس پرانی مدیران رده بالای سازمان ها در ایالات متحده خیلی زود منتشر می شود. / این گزینه به دلیل سیاسی بودن حذف می شود و داوطلبان عزیز فقط چهار گزینه اسبق را مشاهده خواهند کرد/

ابعاد این عمل از جوانب بسیاری قابل بررسی است که به دلیل ذیق حوصله - و نه ذیق وقت - خوانندگان مجال آن در اینجا نیست.
درکل می توان به این دیدگاه بی طرفانه! رسید که سیستم عامل های جدید مایکروسافت احتمالا اثری مفیدتر از مگس پرانی برای مدیران آن شرکت داشته/دارد که هنوز سمت خودشان را رها نکرده و به شغل شریف مگس پرانی مشغول نشده اند. -البته اثرات مگس پرانی هنوز در دست بررسی است و مدیران رده بالای جامعه ی ما، خیلی بیشتر به خواص و اثرات مفید آن واقف هستند و در حضور آن ها، نگارنده ابدا به خود اجازه عرض/طول/ارتفاع اندام نمی دهد. -.

نتیجه اخلاقی ۱:
مگس پرانی شغل شریفی است و در این راستا نگارنده یک بسته ی پیشنهادی به سازمان بازرسی کشور تقدیم می کند تا در راستای سیاست های تکثر شغل، مدیرانی که علاوه بر داشتن سمت دولتی و آزاد، به این شغل هم گوشه چشمی دارند، فی الفور مورد تقدیر و تمجید جدی قرار داده شوند.

نتیجه اخلاقی ۲:
با همراه داشتن قرص حشره کش تار و مار برای همیشه از دست این جانوران موذی که گاهی به کمک برخی عوامل بیگانه- نظیر رسانه های غربی و به خصوص بی بی سی- در محیط آزاد می شوند، در امان باشید.

نتیجه اخلاقی ۳:
لاگ خوزستان نیازمند حشره کش های قویتری است تا از شر پروانه های رنگاوارنگ مایکروسافت دور بماند.

هشدار:
نوعی بمب مخفی این پست جا سازی شده است که با انتقال آن به بخش «خاکروبه» لعنت الله علیه! فعال می شود و دست، پا و سایر جوارح منتقل کننده را منهدم می کند.
از ما گفتن بود! خود دانی نبی جان! :mrgreen:

با تشکر از تیکه ( و مزه ) پرانی های شما دوست عزیز :|
itline
گروه راهبران وب‌سایت

پیشپس

برگشت به دیدگاه‌ها و پیشنهادها

اکنون هست