لاگ خوزستان در نمایشگاه کامپیوتر اهواز

نظرها و پیشنهادهای پیرامون فعالیت‌ها و بخش‌های گوناگون گروه

Re: لاگ خوزستان در نمایشگاه کامپیوتر اهواز

نوشتهاز itline » پنج شنبه مهر 16, 88 10:58 pm

علی جان مذاکره ای صورت نگرفت متاسفانه اول اینکه مسئولش رو نیافتم بعد دیدم اسم قرار داد و هزینه و اینا اومد وسط کلا پشیمون شدم گفتم نرم سنگینترم
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
شهر: اهواز
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

نوشتهاز Ali_Gh » پنج شنبه مهر 16, 88 11:22 pm

عجب! :?
من با سرپرست لاگ خوزستان صحبت کردم، ایشون متاسفانه از هواپیما جا موندن و نتونستن امروز اهواز باشن. خبر خوش اینکه، ایشون برای شرکتشون (که تمرکزش بر روی تجهیزات شبکه های بی سیم هستش) یک غرفه گرفتن، و البته تمهیداتی در نظر گرفتن که در همون نمایشگاه دوره هایی برای آشنایی عموم با لینوکس در غرفه شرکتشون برگزار بشه.
:D ;)
مژدگانی من فراموش نشه!
:roll: :mrgreen:
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

نوشتهاز NabiKAZ » آدینه مهر 17, 88 3:35 am

علی جان ممنون از زحماتت.
ولی خیلی جالب نبود جلسه آنلاین رو کنسل کنیم. شاید بهتر بود زمان قرار عمومی رسمی در نمایشگاه رو به روز آخر موکول کنیم و جمعه یا هر روز دیگه رو به صورت غیررسمی هر کسی دوست داشت بیاد. فقط برای اینکه تصور نشه که ضعف برنامه ریزی وجود داشته.
به هر حال الان که دیگه فراخوان عمومی شده و احتمالاً قطعی شده. من تنها نظرم رو گفتم.

ضمناً درمورد اینکه گفتید در این جلسه چیکار باید کرد و نباید توی ذوق تازه واردین بخوره کاملاً صحیحه، این رو اضافه کنم که این نوع قرارها صرفاً جنبه آشنایی و تحکیم پیمان دوستی و تفریح و سرگرمی و این جور مسائل رو داره و خبری از بررسی مشکلات و یا حتی تبادل اطلاعات عملی نیازی نیست که باشه! بنابراین میریم که خوش بگذرونیم! همین!
NabiKAZ
مسئول وب‌سایت

نوشته: 166
پیوستن: شنبه دی 7, 87 8:26 am
Given: 114 thanks
Received: 84 thanks

پیشپس

برگشت به دیدگاه‌ها و پیشنهادها

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 7 میهمان