هم سطح کننده ها

این بخش مربوط به مطالب و دست نوشته های کوچک آموزشی اعضا میباشد

هم سطح کننده ها

نوشتهاز novingate » پنج شنبه اسفند 2, 97 12:08 pm

به طور کلی از همسطح کننده ها برای ایجاد سطحی موازی یا شیب دار بین محل دپو و بارگیری تا ماشین حمل بار استفاده می کنند. با استفاده از همسطح کننده ها زمان بارگیری و تخلیه با لیفتراک و یا ریچتراک ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. هم سطح کننده های هیدرولیکی دارای انواع متفاوتی هستند که می توان به داک لولرها، پل ها، میزهای بالابر هیدرولیکی اشاره کرد. در این میان می توان از همسطح کننده های متحرک دستی نیز نام برد که معمولا برای بارگیری در محوطه ی باز استفاده می شود، که نام دیگر آنها رمپ محوطه باز یا همسطح کننده ی قابل جابجایی می باشد. در این پروسه که تنها نیاز به یک نیروی انسانی برای هدایت لیفتراک می باشد سرعت انجام کار بسیار افزایش یافته و راندمان کاری و سود اقتصادی کارخانه در بلند مدت افزایش می یابد .

داک لولرها DOCK LEVELLERS
نوعی از همسطح کننده های متحرک می باشند که از دو جک هیدرولیک و سازه فلزی مقاوم تشکیل شده اند. در داک لولرها سیستم هیدرولیک با مدار فرمان و با استفاده از دو جک هیدرولیک امکان افزایش ارتفاع تا 60 سانتی متر و کاهش ارتفاع تا 30 سانتی متر را امکان می سازد. از این سازه در سکوهای بارگیری انبارها، سردخانه ها، باراندازها و ... استفاده می شود. داک لولرها بین محل دپو و کامیون قرار می گیرد و عبور لیفتراک ها یا پالت برها از روی آن میسر می شود. در هنگام بارگیری و تخلیه ارتفاع کامیون تغییر خواهد کرد و داک لولر قادر خواهد بود اتصال بین بار انداز و کامیون را حفظ کند و در این فرآیند لیفتراک به راحتی می تواند داخل کامیون شده و بار خود را تخلیه کند. داک لولرها در ظرفیت 6 تا 15 تن تولید می شوند.
راهبند جک پارکينگی کرکره اتوماتيک کرکره شفاف رول گيتر درب سکشنال کرکره پنجره درب ريلی اتوماتيک تيغه های درب اتوماتيک درب اتوماتيک شيشه ای درب اتوماتيک پارکينگ درب اتوماتيک طراحی سايت
مشخصات داک لولر ها :
برند Kopron ایتالیا دارای گواهینامه CE اروپا
ابعاد رمپ استاندارد : 2متر عرض * 2.90متر طول * 0.55 متر ارتفاع (قابلیت تغییر ابعاد وجود دارد)
همسطح سازی به بالا و پایین ( +60 و -30 سانتی متر)
دارای ظرفیت باربری 6 تن * دارای ضربه گیر * 3 فاز
دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

داک شلترها DOCK SHELTERS
چادر بارگیری یا داک شلتر (شلتر متشکل از یک فریم از جنس فلز با کاوری از جنس گالوانیزه حرارت داده شده و چادری از جنس پی وی سی نسوز به ضخامت 5 میلیمتر تشکیل شده است) با پوشاندن دور ماشین باربری در هنگام تخلیه و بارگیری باعث هوا بند شدن فضای داخل محوطه سکوی بارگیری می شود و از ورود گرد و غبار، باران، اشعه ی UV خورشید و اتلاف انرژی داخل انبار جلوگیری می کند.
مشخصات داک شلترها :
برند Kopron ایتالیا دارای گواهینامه CE اروپا
ابعاد چادر بارگیری استاندارد : 3.4متر عرض * 3.5متر ارتفاع * 0.65 متر عمق (قابلیت تغییر ابعاد وجود دارد)
همراه با فریم کناری جهت جلوگیری از آسیب ماشین حمل بار و استفاده از ضربه گیر به منظور حفاظت از فریم های جانبی
در دو رنگ آبی و سیاه
دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
novingate

 
نوشته: 3
پیوستن: پنج شنبه اسفند 2, 97 11:30 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به دست نوشته های اعضا

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 4 میهمان