کاربرد ابزار در آموزش نقاشی سیاه قلم چیست

این بخش مربوط به مقالات و یا مطالبی میباشد که دارای منبع هستند

کاربرد ابزار در آموزش نقاشی سیاه قلم چیست

نوشتهاز artin » سه شنبه اردیبهشت 23, 98 12:31 am

دوستان امروزه روز، نقاشی سیاه قلم خواهان و طرفداران زیادی پیدا کرده است. در سراسر اینترنت آموزشها و مقالات زیادی را خواهید یافت که راهکارها و روشهای مختلفی را برای انجام نقاشی های سیاه قلم به شما ارائه مینمایند. کافی است سرچی در گوگل انجام دهید و با انواع این آموزشها در سایتها و فرومها و بلاگها و غیره مواجه شوید. در بیشتر این آموزشها متریال و ابزارهای لازم برای سیاه قلم را معرفی نموده و ضمن توضیح کار با آنها چند تصویری هم ارائه میشود و نهایتا آموزش به پایان میرسد.
در این نقاشیها ابزار و متریال و طرز استفاده از آنها، بسیار مهم است. اینکه در آموزش این تکنیک، ما با چه ابزاری آشنا شویم و چگونه از آن استفاده کنیم، اساسی مینماید. کسانی که آموزش نقاشی سیاه قلم را در گوگل سرچ کرده اند، با آموزشهای متفاوتی ممکن است مواجه شده باشند. آموزشهایی که گاهی ممکن است حتی مغایرت با یکدیگر نیز داشته باشند. مثلا در آموزشی فلان ابزار توصیه میگردد و در آموزش دیگر، همان وسیله نفی میشود.
از میان این روشها، آموزش نقاشی سیاه قلم ایکاروس، قدری متفاوت تر با سایر متد ها قرار میگیرد. در روش ایکاروس، زمینه ای که برای کار در نظر گرفته میشود، با آنچه در بیشتر مراکز توصیه میگردد، متفاوت بوده و همچنین سایر ملزومات و طرز بکار بستن آنها نیز، آموزش از نوع دیگری دارد. گستردگی و وسعت دنیای هنر بقدری هست که میتواند روشها و سیستمهای متنوع بسیاری را در بر داشته باشد و در این میان سیاه قلم ایکاروس، نیز از این تنوع و گستردگی بهره برده و آموزشهای خود را ارائه مینماید.
https://www.mahvis.net/lesson28.htm
artin

 
نوشته: 1
پیوستن: دو شنبه اردیبهشت 23, 98 2:06 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به دیگر مقالات

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron