چگونه می توانیم تیشرت را با شلوار جین ست کنیم؟

این بخش مربوط به مقالات و یا مطالبی میباشد که دارای منبع هستند

چگونه می توانیم تیشرت را با شلوار جین ست کنیم؟

نوشتهاز zibaname » چهار شنبه مرداد 2, 98 12:33 pm

چگونه می توانیم تیشرت را با شلوار جین ست کنیم؟


یکی از سوال هایی که ممکن است درمورد لباس پوشیدن برای شما نیز پیش آمده باشد، این است که چگونه می توانیم تیشرت را با شلوار جین ست کنیم؟. در این مقاله می خواهیم توضیحاتی را ارائه کنیم که به طور کامل این سوال پاسخ داده شود. اگر به تیپ خود اهمیت می دهید با ما همراه باشید.

سیما

امروزه پوشیدن شلوار جین و تی شرت طرفداران زیادی پیدا کرده است. تی شرت و شلوار جین با ورود به دنیای لباس های مردانه تحول عظیمی در این زمینه به وجود آورد. ترکیب این دو عنصر در کنار هم باعث جذابیت بیشتر استایل مردان خواهد شد.
اما حالا که این دو عنصر شلوار جین و تی شرت در دنیای لباس های مردان جایگاه خود را یافته رعایت چه نکاتی باعث خوش پوشی بیشتر مردان و زیباتر شدن این ترکیب خواهد شد؟ از چه اکسسوری هایی می توان کنار شلوار جین استفاده کرد؟ از چه ترکیب رنگی برای تی شرت و شلوار جین می توان استفاده کرد؟ در این مقاله به بررسی این نکات می پردازیم:

بازی محتاطانه با رنگ ها
هماهنگی رنگ تی شرت با شلوار جین یکی از اصول خوش پوش نشان داده شدن است. برای مثال تی شرت مشکی با شلوار جین طوسی مایل به مشکی هماهنگ است. تی شرت سورمه ای را می توانید با شلوار سورمه ای ترکیب کنید.
اگر شلوار جین آبی استفاده کردید می توانید تی شرتی با همین رنگ بپوشید. بنابراین هماهنگی رنگ تی-شرت و شلوار جین کمک بزرگی به خوش پوشی شما خواهد کرد.

ایجاد تضاد
یک روش دیگر برای داشتنی استایلی زیبا استفاده از رنگ های تضاد است. برای مثال ترکیب یک شلوار جین شیری با یک تی شرت مشکی یقه گرد ترکیب زیبایی به نظر می رسد و از این تضاد می توانید برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. برعکس این هم نتیجه ی خوبی در پی خواهد داشت؛ یعنی ترکیب تی شرت سفید با شلوار جین مشکی.

کفش مناسب برای شلوار اسکینی
عکس
شلوار جین اسکینی ( شلوارهایی که تنگ هستند و از ناحیه دمپا کاملا به ساق می چسبند) در کنار نیم-بوت مردانه ترکیب زیبایی است. می توانید از کلکسیون تی شرت های خود مثلا یک یقه گرد آلبالویی روشن را با شلوار جین طوسی نیمه روشن و بوت بند دار خاکی بپوشید.

شلوار جین آزاد یا اسکینی؟
بهتر است اگر شلوار جینتان کمی حالت گشاد دارد، تی شرت شما هم متناسب با آن همان حالت را داشته باشد. ترکیب تیشرت چسبان با شلوار جین گشاد یا برعکس آن ترکیب جالبی نیست.

تی شرت روی شلوار قرار بگیرد؟
اکر تا همین چند وقت اخیر می پرسیدید آیا در ترکیب شلوار جین و تی شرت مردانه می توان تی شرت را داخل شلوار گذاشت و کمربند انداخت؛ پاسخ ما منفی بود. اما چند وقتیست که این استایل مد شده است، با این وجود هنوز هم این نحوه ست کردن را پیشنهاد نمی کنیم.

چه رنگ کفشی بپوشیم
کفش های کتانی یا اسنیکرز رنگ سفید به هر ترکیب تی شرت و شلوار جینی می آید. در روز های سرد سال می توانید از رنگ های تیره مثل مشکی برای کفش های خود استفاده کنید. رنگ های خنثی مثل مشکی، سورمه ای خاکی، طوسی، مشکی و سورمه ای را با هر رنگی می توان استفاده کرد.
اگر طرفدار رنگ های روشن بودید می توانید رنگ تی شرت و کفش و یا شلوار و کفش را با هم هماهنگ کنید و هارمونی زیبایی به وجود آورید.

بهترین اکسسوری کدام است؟
استفاده از اکسسوری های کم اما جذاب بسیار بهتر از استفاده از اکسسوری های مختلف همزمان با هم است. مثلا استفاده از یک گردنبند نقره ای رنگ بخصوص برای افراد با پوست روشن در ترکیب با تیشرت و شلوار جین ایده ی خوبی است. استفاده همزمان گردنبند، دستبند انگشتر و حتی کلاه باعث می شود جذابیت خاص استایلتان کمتر به چشم بیاید چرا که انگار استایل مناسب خود را پیدا نکرده اید. با این وجود این مورد نیز سلیقه ایست.

طرح دار بپوشم؟
هر چه مدل شلوار جین و تی شرت شما ساده تر باشد حالت رسمی تر به خود خواهد گرفت. و در مقابل استفاده از رنگ های تند و طرح های گرافیکی در کنار شلوار جین حالت اسپرت و غیر رسمی تر در استایل شما خواهد داشت.
برای خرید اینترنتی انواع تیشرت زنانه و مردانه و پیشنهاد می کنیم به سایت تاپ تیشرت مراجعه نمایید.
zibaname

 
نوشته: 1
پیوستن: چهار شنبه مرداد 2, 98 11:59 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به دیگر مقالات

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron