کاریابی اینترنتی چیست؟

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

کاریابی اینترنتی چیست؟

نوشتهاز hassanem » آدینه دی 6, 98 5:21 pm

شغل های مبتنی بر وب:
کارفرمایان اینترنتی موسساتی هستند که شغل های خاصی مبتنی بر وب دارند. افلراد مختلف را بر اساس موضوع پروژه جذب می کنند و از آنها در زمان و شیوه خاص بهره برداری می کنند. این موسسات معمولا از طریق شبکه وب روند کاری خود را دنبال می کنند.
همچنین بعضی مذاکرات و گردش های مالی و حقوق پرسنل نیز از طریق وب با کارت های الکترونیکی و ویدئو کنفرانس های دیجیتالی دنبال می شود.

بیشتر: ثبت آگهی رایگان در گوگل
شیوه مدیریت ماتریسی: شیوه و روش مدیریت کارفرمایان اینترنتی شبیه به روش خاص مدیریت ماتریسی می باشد.
در روش ذکر شده هر کاری بر اساس نوع وظیفه افراد تعریف می شود و بعد از آن که پروژه ای پایان یافت احتمال دارد افراد استخدام شوند یا در جایی دیگر به کار گرفته شوند یا به کلی از کار برکنار شوند و قرار داد آنها نیز تمام شود.
- در روش ماتریسی آنچه مد نظر می باشد هدف مداری کامل است و مقیاس روش های سنتی رعایت نخواهد شد.
کاریابی اینترنتی
وب سایت های مختلفی وجود دارد که با ارائه مشاوره و دریافت روزمه و پیدا کردن کار مورد نظر شماخدماتی را به شما ارائه می دهند. برخی شرکت ها وجود دارند که به صورت آنلاین در زمینه استخدام به جویندگان کار مشاوره خواهند داد.
بعضی از شرکت های کاریابی اطلاعات و رزومه شما را دریافت کرده و بررسی می کنند و هنگامی که فرصت کاری متناسب با موقعیت شما پیدا شوند به شما معرفی خواهند کرد. در واقع نیازی نیست شما مانند روش های سنتی کاریابی به دنبال کار باشید و وقت زیادی را صرف کاریابی کنید و می توانید به آسانی از خدماتی که این شرکت ها ارئه می دهند استفاده کنید. این شرکت ها پیشنهاد های کاری را به صورت پیامک و یا ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد.

تبلیغات زیادی وجود دارد که این تبلیغات را هنگامی که مشاهده می کنید ممکن است که متناسب با شرایط و موقعیت شما باشد اما هنگامی که برای مصاحبه می روید استخدام نخواهید شد این اتفاق به این دلیل است که شرایط کاری با شرایط شما ناهمگون می باشد. موسسات کاریابی ابتدا مشاوره می دهند تا روحیات و پیشنهاد های شما هم را در پیدا کردن کار مد نظر داشته باشند.

برخی از این سایت های اینترنتی نیز به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.
می بایست شما از صحت و اطمینان این سایت ها و موسسات مطمئن باشید و پس از اطمینان کافی به آن ها رزومه دهید.
معمولا آگهی های تبلیغات برای استخدام با عناوینی جذاب و نوشتن از درآمد بالا و حقوق و مزایا کارجویان را جذب خواهد کرد.
پیش از پرداخت پول برای این موسسات باید اطمینان یابید.

کاریابی اینترنتی در ایران
در ایران کسب و کار های مبتنی بر وب در 15 سال اخیر در حال گسترش می باشد. البته در خلق تجارت های الکترونیکی گسترش ابزار های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران ، تاثیر گذار بوده است.
نیازمندی جامعه در استفاده از خدمات کاریابی وبی در جامعه اطلاعاتی موجب شده است که کاریابی اینترنتی در کشور ما رو به افزایش باشد.
برنامه های مربوط به سازمان های همیاری اشتغال فارغ اتحصیلان دانشگاه که زیر نظر جهاد دانشگاهی است یکی از اقدامات مهمی است که در زمینه کاریابی وبی در سالهای اخیر صورت گرفته است.
این پایگاه ها فرصت های شغلی را در زمینه های مختلف ارائه خواهند داد و کاربران این توانایی را دارند که موضوعات شغلی را که در نقاط مختلف کشور داده شده است را جست و جو کنند. همچنین فرصت های شغلی
مراکز و نهاد های وابسته به دولت نیز در آن وجود دارد.
پایگاه های رسمی ارزش اطلاعاتی شغلی بالایی دارند زیرا جست و جو کننده می تواند از اعتبار کد شغلی تا زمان خاص که در سایت ارائه شده است، مطمئن است.
بیشتر: ثبت آگهی رایگان در گوگل
hassanem

 
نوشته: 39
پیوستن: یک شنبه شهریور 4, 97 3:15 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 0 میهمان

cron