ویژگی های مطرح و کلیدی در رابطه با کارتن زونکن

معرفی نرم افزارهای گنو/لینوکس

ویژگی های مطرح و کلیدی در رابطه با کارتن زونکن

نوشتهاز saramahhdiyann » یک شنبه اردیبهشت 14, 99 12:23 pm

از کارتن زونکن به منظور جابه جایی وسایل استفاده می شود. به عبارتی در صورتی که نیاز است کارتن یا مدارک جابه جا شود این کارتن استفاده می شود. به کارتن زونکن برای جا به جایی است ولی هر کارتنی توان تحمل وزن زونکن‌های حاوی کاغذ را ندارد زیرا کاغذها هنگامی‌که بر روی هم قرار گرفته و حجم زیادی را اشغا می‌کنند بسیار سنگین می‌شوند و هر باکسی توان تحمل وزن سنگین آن‌ها را ندارد. .
تحمل زونکن‌های پر از کاغذ برای هرباکسی مقدور نیست و ممکن است پاره شده و اطلاعات محرمانه و مهم دچار آسیب شوند و یا در مسیر اسباب‌کشی یا انتقال به بایگانی گم شوند باکس کیس نیز اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا در کیس‌های اداری نیز اطلاعات و داده‌های مهمی ذخیره شده و در صورت خراب شدن نه تنها اطلاعات از بین می‌رود بلکه همچنین جایگزینی آن‌ها با کیس جدید می‌تواند هزینه زیادی برای سازمان داشته باشد. کاربران می توانند برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد کارتن زونکن یا خرید این کارتن به وب سایت های مربوطه مراعه نماینو. مراجعه کنید
جعبه ای برای انتقال زونکن، کیس و اطلاعات سازمانی مناسب است که بتواند تعدادی زونکن را در خود جای داده و فضای اضافی در آن باقی نماند برای مثال جعبه ۱۰ تایی می‌تواند ۱۰ زونکن را در خود جای دارد و وزن آن را تحمل کند، در آن ده تایی نباید ۹ عدد زونکن را قرار داد زیرا در این صورت زونکن‌ها در هنگام جا به جایی تکان خورده و ممکن است باز شوند و یا برگه‌های اطلاعات و اسناد و مدارک داخل آن دچار آسیب شود.
این نوع از کارتن ها را می توان به صورت استاندارد یا با ابعاد سفارشی از طریق آنلاین سفارش داد همچنین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کارتن زونکن به https://easypackco.ir/%da%a9%d8%a7%d8%b ... a%a9%d9%86 مراجعه کرد. .
saramahhdiyann

 
نوشته: 1
پیوستن: یک شنبه اردیبهشت 14, 99 12:15 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به نرم افزار

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 0 میهمان

cron