آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون

نوشتهاز mobi777 » چهار شنبه اردیبهشت 17, 99 12:51 pm

مگر می‌شود در این ماجراجویی به دنیای بی انتهای برنامه نویسان وارد شد و به ماری به نام پایتون برخورد نکرد؟ اما این مار برخلاف مارهای دنیای ما، بسیار دوست داشتنی است و یکی از بهترین همراهان ما در دنیای برنامه نویسی خواهد بود. اگر بخواهم به اولین و مهمترین ویژگی این زبان اشاره کنم قطعا به «سادگی و آسانی» آن اشاره خواهم کرد که به همین دلیل پایتون به یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب کسانی تبدیل شده است که قصد دارند برای اولین بار برنامه نویسی کنند.

پایتون را خیلی سریع می‌توانید یاد بگیرید و به سرعت کدنویسی را با آن شروع کنید. اما اشتباه نکنید، سادگی پایتون به معنای ضعیف بودن آن نیست بلکه پایتون یک زبان سطح بالا است که از شی گرایی و برنامه نویسی ساختار یافته به طور کامل پشتیبانی می‌کند. همچنین از پایتون به عنوان یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی هک یاد می‌شود و برای آن فرقی نمی‌کند که هدف شما از آن ایجاد وب اپلیکیشن و برنامه نویسی دسکتاپ است و یا مدیریت سرورهای شبکه و یا حتی توسعه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، این زبان به بهترین نحو از عهده تمام آن‌ها بر خواهد آمد و به ‌جرات می‌توان ادعا کرد که در دیگر زمینه‌های برنامه‌نویسی هم شما را تنها نخواهد گذاشت.

بیشتر بدانید : پایتون چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
همچنین در حال حاضر پایتون در شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری مانند گوگل، یاهو، یوتیوب، آی بی ام بسیار پر استفاده است که با این اوصاف یادگیری پایتون نه تنها به سکوی پرتابی برای شما به دنیای برنامه‌نویسی تبدیل می‌شود بلکه می‌تواند شما را تا رسیدن به موقعیت‌های شغلی در معتبرین شرکت‌های داخلی و خارجی نیز یاری کند.


روش یادگیری زبان فرانسه بصورت خودآموز در منزل
15 تا از بهترین غذاهای ضد پیری برای پوست سالم تر و زندگی طولانی تر
فیبرومیالژیا چیست؟ جدیدترین روشهای درمان و نکات مهم
گل ختمی: انواع، خواص و مضرات علمی ثابت شده و همه نکات مهم دیگر
mobi777

 
نوشته: 6
پیوستن: یک شنبه اردیبهشت 7, 99 9:40 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 0 میهمان

cron