مزایای استفاده از خودرو اجاره ای

این بخش مربوط به مقالات و یا مطالبی میباشد که دارای منبع هستند

مزایای استفاده از خودرو اجاره ای

نوشتهاز radmehrr » دو شنبه آذر 27, 96 1:17 pm

مسافرت های بلند مدت تعطیلات که فرا می‌رسد، بازار اجاره ماشین و کرایه خودرو بدون راننده تهران داغ تر می شود و جنب و جوش دیگری میان مردم دیده می‌شود. در میان علایق مردم برای مسافرت بعضی‌ها هواپیما را ترجیح می‌دهند، عده‌ای بلیت قطار رزرو می‌کنند، بعضی‌ها با اتوبوس می‌روند و بعضی‌ها هم دوست دارند یک خودرو راحت و با ایمنی بالا اجاره کنند وبعضی ها با اتومبیل خودشان به سفر بروند. انتخاب اینکه بهترین راه برای یک مسافرت آسوده کدام است به عهده شماست.اگر تصمیم دارید با هواپیما سفر کنید پیشنهاد ما این است که می توانید زمانی که به تهران رسیدید یک خودرو اجاره کنید.
شما با اجاره خودرو میتوانید تفریحات خوبی با خانواده و همراهان خود داشته باشید. در مسافرت با خودروی اجاره ای نکاتی وجود دارد که باید مهم است بدانید، افت قیمت خودرو در سفر های طولانی برای شما هزینه های پنهانی دارد و سفر کردن بدون داشتن بیمه بدنه بسیار خطر ناک است شما میتوانید با اطمینان کامل و بدون هزینه های پنهان افت قیمت خودرو شخصیتان سفر کنید و همچنین اجاره خودرو به شما این امتیاز را میدهد برای مسافرت های بیرون شهری و درون شهری ماشین دلخواه خود را در اختیار داشته باشید.
آنچه در سفر و یا همان گردشگری در ایران با خودروی شخصی مهم است، و ایرانیان عزیز و توریست ها در ایران می بایست رعایت کنند نکات ایمنی در رسیدن به مقصد با سلامت کامل خود و همه اعضای خانواده است شما با اطمینان کامل از سلامت فنی خودرو و داشتن بیمه بدنه خودرو آرامش از نظر فنی ماشین که در بالاترین سطح کیفیت می باشد به سفر خود بپردازید. اگر میخواهیدبا اتوبوس سفر کنید یک سری مشکلات را خواهید داشت زیرا شما تصمیم گیرنده می باشید که چگونه و از چه مسیری به سفر بپردازید.
radmehrr

 
نوشته: 7
پیوستن: سه شنبه آبان 16, 96 1:10 pm
شهر: تهران
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

Re: مزایای استفاده از خودرو اجاره ای

نوشتهاز parisa98 » یک شنبه اردیبهشت 21, 99 8:55 pm

درباره بیمه شخص ثالث
بیمه شخص ثالث در بین رشته های بیمه ای بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده و جزو پرطرفدارترین بیمه نزد ایرانیان است. بیمه ثالث یک بیمه اجباری است که نداشتن آن برای وسیله نقلیه میتواند عواقب جبران ناپذیری را برای راننده مسبب حادثه داشته باشد.

اما شخص ثالث کیست و بیمه شخص ثالث شامل چه پوشش هایی می باشد؟

منظور از شخص ثالث در این بیمه نامه کلیه افراد زیان دیده توسط راننده مقصر حادثه می باشد. بیمه شخص ثالث کلیه خسارت های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث را تا سقف تعهدات بیمه جبران می نماید. همچنین در صورتی که طی حادثه راننده مسبب حادثه دچار آسیب بدنی شده باشد بیمه حوادث راننده خسارت های به وجود آمده را جبران می نماید.

خدمات بیمه شخص ثالث توسط کلیه شرکت های بیمه و مطابق قانون مصوب سال 1395 با نرخ های تقریبا یکسانی به مشتریان ارائه می شود.

بیمی لایک، می کوشد با استفاده از منابع معتبر و تجربیات حاصل از چندین سال فعالیت در صنعت بیمه، شما را در انتخاب بهتر و دقیق تر همراهی نماید.

https://www.bimilike.com/content/thirdparty_insurance
parisa98

 
نوشته: 2
پیوستن: چهار شنبه اسفند 14, 98 10:10 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks


برگشت به دیگر مقالات

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 0 میهمان

cron