بهترین آنتی ویروس‌های آنلاین

بخش مربوط به اعضای تازه وارد و همچنین سوال وجواب اعضا

بهترین آنتی ویروس‌های آنلاین

نوشتهاز Salar » شنبه خرداد 31, 99 11:50 am

آنتی ویروس‌های آنلاین، نرم افزارهایی هستند که افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها امنیت کامپیوتر خود را حفظ کنند.
افراد زیادی در سراسر دنیا به دنبال بهترین آنتی ویروس‌های آنلاین هستند تا با استفاده از سرویس‌های تحت وب و اینترنت، عمل اسکن و شناسایی ویروس کامپیوتری را انجام دهند. به منظور انتخاب بهترین آنتی ویروس آنلاین، باید گزینه‌های موجود را از چند جنبه مورد بررسی قرار داد. یکی از جنبه‌های اصلی و مهم در این زمینه راحتی استفاده از نرم افزار است. کاربران تمایل دارند از آنتی ویروسی استفاده کنند که بدون ایجاد مزاحمت یا نصب فایل اضافه، کار خود را انجام دهد؛ البته بازدهی و کاربردی بودن آنتی ویروس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به معرفی بهترین آنتی ویروس‌های آنلاین می‌پردازیم:

آنتی ویروس آنلاین Virus Total
یکی از بهترین آنتی ویروس‌ها که عملکردی کاملاً مبتنی بر اینترنت و بدون نیاز به دانلود دارد، Virus Total نام دارد. این آنتی ویروس از ۷۰ موتور تشخیص بدافزار و ضد فیشینگ در سرتاسر جهان استفاده می‌کند که مهمترین آن‌ها مایکروسافت، مک آفی، پاندا، نورتون و کومودو است. برای استفاده از Virus Total لازم نیست مراحل پیچیده‌ای را طی کنید. تنها با ورود به وب سایت این نرم افزار باید فایل مورد نظر را آپلود یا آدرس وب سایت را برای بررسی امنیتی وارد کنید؛ البته استفاده از آنتی ویروس آنلاین Virus Total برای اسکن کامل کامپیوتر پیشنهاد نمی‌شود، اگر کاربر فایلی را دانلود کرده است و درمورد بدافزار بودن آن شک دارد، می‌تواند با استفاده از این نوع آنتی ویروس، پیش از اجرای فایل، آن را بررسی کند.

آنتی ویروس آنلاین Safety Detective
آنتی ویروس آنلاین SafetyDetective با پشتیبانی دیتابیس "Common Vulnerabilities and Exposures" که به عنوان بزرگ‌ترین دیتابیس آسیب پذیری‌های امنیت سایبری در جهان شناخته می‌شود، فعالیت می‌کند. وب سایت SafetyDetectives با یک بررسی کلی، هر نوع برنامه بدافزار و نا امن موجود در سیستم شما را پیدا می‌کند. علاوه بر این در صورتی که هر کدام از برنامه‌ها نیازمند به روزرسانی امنیتی باشد، این آنتی ویروس پیام هشدار ارسال می‌کند. کاربر برای استفاده از این آنتی ویروس، نیازی به دانلود و نصب هیچ نرم افزاری ندارد و این ابزار در سرورهای وب سایت مذکور قرار دارد.

آنتی ویروس آنلاین ScanMyServer
آنتی ویروس آنلاین ScanMyServer، بهترین آنتی ویروس آنلاین برای بررسی وب سایت یا سرور است. این نوع آنتی ویروس وب سایت کاربر را به صورت هفتگی بررسی کرده و هر گونه آسیب پذیری یا بدافزار موجود در سرور را شناسایی می‌کند. نسخه پولی آنتی ویروس مذکور برای بررسی چند وب سایت مناسب بوده، اما نسخه رایگان آن برای بررسی و اسکن یک وب سایت پاسخ‌گو است. از آنجایی که این نوع آنتی ویروس آنلاین است، به رابط کاربری حرفه‌ای و گزینه‌های پیشرفته ابزارهایی مانند Mozilla Observatory یا Qualys مجهز نیست.

آنتی ویروس آنلاین Norton Power Eraser
آنتی ویروس آنلاین Norton Power Eraser، یکی از محصولات شرکت نرم افزاری نورتون است که می‌تواند بسیاری از تهدیدات امنیتی را در دنیای کامپیوتر خنثی کند. این برنامه یک لایه امنیتی جدید به سیستم کاربر اضافه می‌کند تا به وسیله آن بسیاری از ویروس‌ها، بدافزارها و ابزارهای مخرب کامپیوتری نابود شود. رابط کاربری این آنتی ویروس به قدری ساده و زیبا طراحی شده است که حتی کاربران مبتدی نیز می‌توانند به سادگی از آن استفاده کنند. در حالت تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس، کاربر می‌تواند یک اسکن سریع را شروع کند تا تهدیدات سیستم شناسایی شوند.

مطالب خواندنی بیشتر؛
خواص روغن شترمرغ و مضرات آن براساس تحقیقات جدید
بهترین جراحان پلاستیک عمل های زیبایی سینه و شکم
کمبود ویتامین ب، عوارض و درمان با منابع غنی غذایی براساس تحقیقات جدید
Salar

 
نوشته: 6
پیوستن: چهار شنبه خرداد 21, 99 10:46 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به تازه واردها|سوال و جواب

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron