لینوکس سخت است!

بخش مربوط به اعضای تازه وارد و همچنین سوال وجواب اعضا

لینوکس سخت است!

نوشتهاز niloo99 » دو شنبه دی 8, 99 11:08 am

اگر شما جزو کسانی هستید که کامپیوتر خودتان را برای نصب سیستم عامل ویندوز به خدمات کامپیوتری محل یا شرکتی و یا هرجای دیگری می‌برید و زحمت نصب نرم افزارها را هم به گردنشان می‌اندازید (و آن‌ها هم با اشتیاق پولتان را قورت می‌دهند) باید بگویم که برای شما همان ویندوز هم سخت است و ادامه این مطالب دردی از شما دوا نمی‌کند جز اینکه آسانی لینوکس را به شما نشان دهد:)

اینکه به نکست (بعدی) زدن در ویندوز عادت داریم و برای نصب دست کم ۴ الی ۵ بار کلیک می‌کنیم نه تنها راحت نیست بلکه برای لینوکس زیاد هم هست. یک کلیک کافیست!!!

لینوکس نه تنها سخت نیست بلکه حتی نصب آن از ویندوز هم راحتتر است. فقط بستگی دارد شما چه توزیعی از آن را برای استفاده انتخاب می‌کنید؟! بهترین پیشنهاد آن است که با کدام راحتید ولی اگر تازه کارید یا علاقه‌مند برای دیدن بهتر است توزیع اوبونتو را انتخاب کنید و یا آسانتر توزیع مینت. نصب آن‌ها نه تنها آسان است بلکه در بیشتر موارد می‌توانید قبل از نصب در سیستم عامل نیز گشتی بزنید و لذت ببرید!

نصب نرم افزار در لینوکس سخت است؟ خیر شما درست مانند گوشی اندرویدی یا آی‌اواس خود یک بخشی به مانند فروشگاه دارید که در لینوکس به آن مخزن می‌گوییم. شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار کاربردی (یا همان اپلیکیشن) مورد نظر خودتان را نصب کنید. - راستی می‌دانستید که اندروید نیز یک توزیع از لینوکس است؟!!
Ubuntu
Ubuntu
Gnome Software
Gnome Software
کار کردن با آن سخت است؟! خیر لینوکس هم مانند هر سیستم عامل دیگری است، یک دسکتاپ دارد، منو هم دارد، آهان بله ازین مدل استارت ویندوز هم دارد و ... حتی محدود به یک دسکتاپ نیست و شما می‌توانید چند دسکتاپ مختلف را نصب کنید و هربار از یکی استفاده کنید تا بهترین برای خودتان را پیدا کنید به همین راحتی!

بخوانید: خواص عرق بهار نارنج و روشهای مصرف آن

شما برای تمام کارهای روزمره خود می‌توانید از لینوکس کمک بگیرید، سیستم‌عاملی اصولا آزاد و رایگان. از نوشتن متن، تا وب کم، چت، گردش در وب، دیدن فیلم، گوش دادن به موسیقی، ویرایش عکس و فیلم و هزاران کار دیگر را می‌توانید با لینوکس انجام دهید.
لینوکس هم رایگان است و هم آزاد. به راحتی دانلود کنید و استفاده بدون آنکه نگران هیچ مجوزی برای استفاده پولی باشید.

قبل از قضاوت و مسخره دیگران بهتر است در آینه یک نگاهی به سیستم عامل خودمان بیاندازیم! زشت سیستم عامل خودتان است:)
این قسمت را واگذار می‌کنم به عکس‌ها. کافیست در گوگل تصاویر آن را ببینید! عکس‌ها گویای همه چیز هستند!

همچنین:
مشاوره کودک در دوران کرونا
نکات خانه تکانی سریع
niloo99

 
نوشته: 9
پیوستن: سه شنبه دی 2, 99 8:49 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به تازه واردها|سوال و جواب

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron