برنامه نویسی وب یا اندروید

مباحث مربوط به زبان های برنامه نویسی در لینوکس

برنامه نویسی وب یا اندروید

نوشتهاز Salar » دو شنبه تیر 9, 99 9:03 am

اولین چیزی که شما باید مد نظرتون قرار دهید علاقه است. باید ببینید علاقه شما به کدام حوزه بیشتر است و دوست دارید در کدام بخش فعالیت کنید. چون اگر به چیزی علاقه داشته باشید به راحتی یاد میگیرد و چالش های آن را به راحتی رد می کنید. اما اگر فقط قصد یادگیری باشد و هیچ علاقه ای در کار نباشد شما محکوم به شکست هستید. پس اولین چیزی که در برنامه نویسی وب یا اندروید باید به آن توجه کنید همنی بحث علاقه است. (پیشنهاد میکنم حتما حتما به سمت علاقه خود بروید، بدون علاقه هیچ اتفاقی نمیافتد)

بازار کار طراحی سایت یا برنامه نویسی اندروید
بعد از اینکه در مورد این صحبت کردیم که باید بر اساس علایق به سمت برنامه نویسی وب یا اندروید برویم باید ببینیم بازار کار طراحی سایت یا برنامه نویسی اندروید چطور است و بر این اساس به سمت حوزه مورد نظر بریم. راسیتش بازار کار این دو در ایران بسیار خوب و قابل قبول است و می توان گفت هر دو از بازار کار خوبی برخوردار هستند اگر شما برنامه نویسی وب یا اندروید یاد بگیرید و واقعا مسلط باشید بدون شک می توانید یا جایی کارمند شوید یا به صورت فریلنسری کسب درآمد کنید. پس از لحاظ بازار کار برنامه نویسی وب یا اندروید اصلا جای نگرانی نیست.
fازار کار طراحی وب سایت در ایران
بازار کار PHP یا ASP.Net
بازار کار برنامه نویسی اندروید

خب تا این لحظه متوجه شدیم ابتدا باید بر اساس علایق خود به سمت برنامه نویسی وب یا اندروید برویم و در مورد بازار کار این دو گفتیم بازار کارشون واقعا خوب است و اگر کسی مسلط باشد به راحتی می تواند کسب درآمد کند. در این بخش باید در مورد برتری های هر کدام توضیحاتی ارائه دهیم. در بخش زیر برتری های طراحی سایت و برنامه نویسی اندروید نسبت به هم رو مورد بررسی قرار میدهیم.

برتری های طراحی سایت نسبت به برنامه نویسی اندروید:
سریع تر یاد می گیرید
چالش های طراحی به نظر راحت میان اما در صورتی که اصولی کار نکنید منجر به دوباره کاری خواهد شد
منابع خیلی بیشتری براش وجود داره تا الان که دارم اینو می نویسم
تنوع نوع ساختار کدنویسی زیاده. انواع و اقسام پلاگین ها و فریمورک ها وجود دارند
بازار ارزان تر اما تقاضای فراوان تری داره (هر موسسه یا سازمانی اول به فکر طراحی سایت هست بعد برنامه موبایل چون همیشه داشتن سایت اولویت بیشتری داره تو ایران)
از نظر حجم دیتا و وسعت طراحی، بیشتر از برنامه موبایل دستتون بازه
تغییر دادن محتوا راحت تر انجام میشه و خطاها خیلی کمتر از خطاهای یک اپلیکیشن موبایل هست. چون کافیه اصول کد نویسی رو برای هر مرورگری رعایت کنی اما برای موبایل فقط رعایت اصول کافی نیس

برتری های برنامه نویسی اندروید نسبت به طراحی سایت:
همیشه در دسترس هست
در حالت آفلاین میشه سرویس دهی کرد
نسبت به وب از امنیت بهتری برخوردار هست
امکاناتی نظیر تماس، پیام، دوربین، GPS و … که در وبسایت ها نیست
چالش های کدنویسی زیادتری داره اما به دلیل محدود بودن محتوا و فضای طراحی آسان تر و سریع تر انجام میشه
آینده ی خیلی بهتری داره با توجه به پیشرفت در زمینه های دیگر تکنولوژی (ابزارهای پوشیدنی، ساعت، اینترنت اشیا، اپلیکیشن برای تلویزیون و وسایل خانگی و ماشین و …)
در صورت داشتن تسلط، مدت زمان کمتری برای یک پروژه صرف خواهید کرد (نتیجه ی سریعتر = درآمد بیشتر)
بازار گران تری داره و به همان نسبت طراحان اپلیکشن موبایل از طراحان وب در حال حاضر خیلی خیلی کمتر هست.

هر شخص یک وب سایت
یکی از چیزهایی که در برنامه نویسی وب یا اندروید باید به آن توجه کرد همین بحث هر شخص یک وب سایت است. هر شخصی می تواند به وب سایت نیاز داشته باشد اما نیازش به اپلیکشین خیلی کمتر است. همان طور که در بخش بالا گفتیم هر شخص، سازمان یا شرکت ابتدا سایت خودش رو طرح ریزی و پیاده سازی می کند و بعدا به سمت اپلیکیشن می رود. پس در برنامه نویسی اندروید بهتر است یا طراحی سایت ، باید گفت کسی که طراحی سایت بلد هستش می تواند برای هر شخصی سایت بزند و می توان گفت بازار فوق العاده ای دارد. اما اینو هم از یاد نبریم وضعیت بازار اپلیکیشن هم بد نیست و روز به روز در حال پیشرفت است.

حرکات کششی برای افزایش قد کدامند؟
درمان خانگی برای رفع بوی بد دهان و بهبود گوارش چیست؟
پیوند کلیه، هزینه و بهترین مراکز کدام هستند؟
Salar

 
نوشته: 6
پیوستن: چهار شنبه خرداد 21, 99 10:46 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به برنامه نویسی

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron